Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom fizetni szeretne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom fizetni szeretne a nyaralast?

Figyelt kérdés

Mostmar 8 honapja vagyunk egyutt a parommal, es az evre ketto kiruccanast terveztunk, egyet nyarra, es egyet tavaszra. En ugy lettem nevelve, hogy illik mindent felesben fizetni, foleg a nagyobb kiadasokat.

Ugy alakult, hogy a baratom tarsasaga elmenne tavasszal Amszterdamba, es hivtak engem is, de mondtam baratomnak, hogy nekem ez anyagilag nem fer bele.

Ma pedig megkerdezte, hogy akkor elmennek-e, ha fizeti a szallast es a repjegyet.

Nem tudom, hogy mi a helyes valasz, mert egyebkent anyagilag megengedheti maganak, viszont en meg annyira kihasznalasnak erzem.

Ha visszautasitom, akkor sertem a ferfiassagat? Ha elfogadom, akkor nem tunok ugy, mintha kihasznalnam?

Van erre jo valasz?

Mennyi ido utan illik elfogadni?

Azt erzem, ha elfogadom, mintha tartoznek a masiknak, akkor is, ha egy parkapcsolatban nyilvan nem igy merjuk ezt.


24/L



2020. febr. 1. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
innen, hogy így túlbonyolítottad már nehéz tiszta helyre kikecmeregni.
2020. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szíved úgyis válaszol!
2020. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne bonyolitsd túl.

Fogadd el és menjetek.

2020. febr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadd el, ha ottvagytok is beleadhatsz a költségekbe, a napi fogyasztásba stb. A párod ezt biztos átgondolta, és igen, vannak pasik akiket sért ha visszautasítod ezt, úgy érzik nem elég jók.
2020. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akarsz menni a barátoddal vagy nem? Ez a fontos. A többi játszmázás, ami nem fér bele egy őszinte, szereteten alapuló kapcsolatba.
2020. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért ennyire ne legyél már osztozkodó. Ez egy ajándék a részéről. A karacsonyfa alatt is agyalni szoktál, hogy jajj elfogadd - ne fogadd mi legyen?
2020. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a kérdést majd belinkelem oda ahol a férfiak azt fejtegetik mennyibe kerül egy nő. Lássák csak hogy ők biztatjak rá a nőket.
2020. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te tudod belefer- e a kapcsolatotokba. De ha amugy is terveztetk 2 kiruccanast, akkor legyen ez az egyik es kesz. Vagy ez már beleszamit abba a 2be?
2020. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy ez már azon a kettőn felül lenne. Nem fogadnám el 8 hónap után. Kérdezte valaki, hogy a karácsonyfa alatt is dilemmazol e - hát egy ekkora ajándéknál dilemmaznék, igen. Nem írta a kérdező, mennyi időre mennének, de ez alsó hangon is egy 60-80 ezres móka. Sajnálom, ha sérti az önérzetét, ha ezt nem vagyok hajlandó elfogadni, én viszont akkor érezném magam rosszul, ha elfogadnám.
2020. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül inkább nem fogadtam el, és úgy voltam vele, hogy inkább érezze jól magát a barátaival, aztán majd mi nyaralunk kettesben :)
2020. febr. 1. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!