Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen életre számíthat egy olyan nő/férfi, aki nem szeretne gyereket, sem házasságot?

Figyelt kérdés

Lélekben még kislány/kisfiú, aki nem leli a helyét a nagyvilágban....

A munka területén mèg botladozva elmegy, de a magánélete egy légüres tér (=nincs neki)?


2019. dec. 30. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Magányosra és céltalanra.
2019. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Unalmasra.
2019. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Későn érő típus?

De ettől még lehet az élete boldog is teljes is.


Nem a gyerekek vagy hivatal által elismert pár fogja azt teljessé tenni.

2019. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A házasság még úgy rendben is van, de a gyerek hiányát bőven megértem. Nem mindenki rajong a nem alvásért hetekig, a zöld híg széklet szagáért, az ordításért, azért, hogy primitív gyerekműsorokat kelljen nézni, a milliós kiadásokért stb.


Van akinek ez bejön, ők szülőknek valók. Van akiknek nem, nekik nem való.


És van az a réteg akiknek jövedelem a gyerek, sajnos "segélyke" formájában.

2019. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

A gyerek hiányát én is megértem, sokkal-sokkal egyszerűbb az élet, ha nem kell gyereket nevelni. Iszonyú tehertől kíméli meg magát.

A házasság kérdése meg tök mind1, a mai világban nincs jelentősége. Egy jó párkapcsolat viszont kell egy boldog, teljes élethez szerintem.

2019. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez majdnem én lennék, illetve barátnőt azért szeretnék. Szerintem a legegyszerűbb életstílust élnék ezek a párok: munka, otthon, közös program, vagy épp állandó egyedüllét, nagyritkán barátokkal tali, de lehet, hogy ezt utazásra fordítja.
2019. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

A magam nevében:

nagyon sajnáltam volna ha kimarad az életemből a gyerekezés, ha más másként dönt az ő dolga.

2019. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
A párom és én nem akarunk megházasodni, se gyereket, szerencsére ezekben a fontos kérdésekben egyetértünk. Egyik sem fontos a jó párkapcsolathoz, vagy a boldogsághoz, legalábbis számunkra.
2019. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Kevesebb problémája lesz az életben.
2019. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Lehet gyerek nélkül is boldog hosszú életünk.


Ez nem törvényszerű, hogy gyerek kell. Nincs megírva, anélkül nem létezik kellemes örömteli boldog élete egy párnak

2019. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!