Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolhatja komolyan ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhatja komolyan ezt egy barat vagy csak maganyod es azert viselkedik igy? Fiuk help

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiu baratom(egy barati tarsasag, sokat jarunk ossze), most lesz kb 6 eve h ismerem.

Eddig mindig volt baratnoje, nekem is voltak kapcsolataim, szerintem sosem gondoltunk egymasra maskepp. Azert nyilvan van szemem, szerintem eddig is jokepu volt, de ennyi, nem vonzodtam hozza sose. Par honapja lett szingli, azota azt vettem eszre,hogy kozeledni akar, tobbszor probal megerinteni, mond neha olyanokat..

De igy nem ertem, ennyi ido utan en csak arra tudok gondolni,hogy epp maganyos vagy unatkozik, akarmi.. ha eddig nem jottem be neki, akkor most miert? Vagy pasi aztan,ha lat eselyt akkor ramegy barkire?

Valaki help :3

Koszi.


2020. febr. 3. 06:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Maganyos*


Bocsi

2020. febr. 3. 06:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól látod. Nem te kellesz neki, hanem valaki, akárki. Ha tényleg szeretne úgy, már réges rég együtt lennétek.
2020. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!