Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Titeket vonzanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Titeket vonzanak a nárcisztikus férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2020. febr. 3. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt dolgom ilyennel és nem, nagyon nem.
2020. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én műfajom az önsorsrontás, úgyhogy nem.
2020. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már mi vonzana egy önimádóba???
2020. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
A nárcisztikus ember jellemzője, hogy megtévesztően bűbájos tud lenni. Mármint az igazi nárcisztikus emberé. Ő nem egyszerűen önző vagy önimádó (azokra mindig rámondják) hanem érzelmileg sérült, és mivel mindig van egy "áldozata" a gazdatest, amint élősködhet, akár hosszú időn keresztül is képes megtéveszteni a környezetét. Csak menet közben derül ki az igazság, és általában azt is szinte lehetetlen elhinni. Ha az igazi természetét nézed, nagyon taszító, de mire ez kiderül, az hosszú idő. Divat mindenkire már rámondani, de ha hamar kiderül, akkor az csak egy önimádó phötsfej, nem nárci.
2020. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván így feltéve a kérdést senkinek nem vonzó, de mint az előző is irja a nárcisztikusok remekek abban hogy behálózzák az embereket.
2020. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ma már messziről kiszúrom a nárcisztikus személyiséget és messzire kerülöm, de sajnos nem volt ez mindig így. Eleinte édesek, viccesek, a párjuk a világ közepe, aztán a beetetés után jön az, hogy elveszik a párjuk energiáját és önbizalmát.

Saját bőrömön tapasztaltam.

Határozottan nem vonzó egy nárcisztikus férfi.

2020. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Jobb esetben az emberek zöme nárcisztkus. Ha nekem jó akkor a páromnak is jó lesz. Engem a nárcisztikus jellemem csak előre vitt. Mindenki értse, ahogy akarja.
2020. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Az exem egy nárcisztikus lelki sérült. Sikerült elérnie, hogy értéktelen embernek tartsam magam, mindenben az ő igényeit nézzem. Miatta majdnem megbuktam az államvizsgámon mert minden időmet rá kellett szánnom de az sem volt neki elég. Csak annyit mondott neki nem számít a diploma de az igen hogy nem vagyok vele eleget. Pár napra rá a bankettem előtt dobott ki hogy szarba lépett velem. Addigra teljesen leszívta az energiáimat és szükségem lett volna pár nap pihenésre nem pedig a szülei előtti hétvége bájvigyorgásra. Ez tette be nála a kaput miért nem ugrok és hagyom ki a bankettemet miatta. Az önbizalmam azóta nulla és a mai napig arról álmodok hogy lelkileg bánt pedig egy éves történet lassan.

Engem a tanult de őszintétlen jólneveltséggel vett le a lábamról. Annyira megszerettem, hogy amikor kidobott még én kértem bocsánatot ezerszer, ahogy vele bántam. Remélem az élet mindent visszaad neki amit kaptam tőle, mert én képtelen lennék vissza adni.

2020. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!