Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jól működő párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól működő párkapcsolatot miért érdemes felrúgni?

Figyelt kérdés

Ami problémát fel tudok hozni az,hogy nem tudom szerlmes vagyok-e ?


Ő nagyon szeret és nagyon rendes,megbízható ,megtesz értem bármit kb.


Mit tennél?


2020. febr. 4. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Tedd azt amit a nők általában szoktak: "úgy érzem nem vagyok elég jó neked" és hagyd ott. :D
2020. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem pénzbedobós automata. Ne kapkodd el, de amúgy ja, párkapcsolat címén általában jobbra hivatott az ember egy közeli barátságnál. Gondolom, fiatal vagy (hisz még nem ismered magad eléggé, hogy el tudd dönteni szerelmes vagy-e), szóval az óra se nagyon ketyeg még.
2020. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam úgy együtt valakivel, hogy nem voltam szerelmes. Az elsőnèl erősen kötődtem a másik félhez, a másodiknàl viszont még ezt sem tudom állítani. Szenvedés volt vele, szerintem ő sem érzett soha irántam semmit, semmi mást nem látott bennem, csak pénzt, azt hitte, hogy majd én fogom tartani. Ott hagytam. Elegem van ebből. Most már olyan kapcsolatot akarok ahol kölcsönösen szeretjük egymást nem pedig csak hülyének nèzzük egymást és raboljuk egymás idejèt.

Adj magadnak időt, hátha beleszeretsz, de ha nem érzel iránta semmit akkor ne rabold az idejèt tovább.

2020. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy tényleg nem ismerem még magam eléggé. 15 éves koromtól voltak barátaim,de 21 után tudatosan nem kerestem párt és ezt 4 évig húztam. Most újra kapcsolatban vagyok és amúgy jól el vagyok vele,ha megcsókol tudok azért érezni iránta és tudom,hogy iszonyatosan szerencsés vagyok vele.

Ez nem érdekelt vagy fel sem tűnt egészen addig amíg egy férfi betoppant az életembe minden romantikus filmet megszégyenítően kimutatva érzelmeit irántam...

Azóta azt sem tudom hol vagyok...mi tévő legyek,mi a jó nekem,mit akarok. Azon kattog az agyam mi van ha ő tényleg úgy szeretne ahogy az a nagy könyvben meg van írva? De közben a gyomrom összeszorul,hogy a mostani párom is jó hozzám és milyen ember vagyok,ha őt eldobom ? Miből tudhatnám mit akarok vagy kit szeretek vagy kit tudnék szeretni vagy mit akarok?

2020. febr. 4. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
szerelemért!
2020. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahol ennyire nincsenek érzelmek az nem egy jól működő párkapcsolat. Teljesen felesleges ráerőltetni, hogy jajj de szupi minden. Ha az alapvető érzelmi háttér nincs meg akkor ez sosem lesz működőképes kapcsolat. Soha semmilyen életkorban nem kell a langyos fosban ülni csak hogy legyen valaki melletted. Úgy is csak ideig óráig fog tartani a kapcsolat.
2020. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6, mármint miért tartana csak ideig óráig? Ha alapvetően nagyon jól kijöttök egymással a férfi imád,szerelmes. A nő képes vonzódni hozzá,szeret vele lenni,megbízik benne. Igaz nem érzi azt a nagy szerelmet,de jól el van?tudnak nevetni is.

Csak felkavart egy másik személy érzelmileg.és ezt nem tudom ez miért van? Lehet őt sem tudnám szeretni? Nem tudom. De ő is már a csillagokat is lehozná értem.Vágyom rá,de félek ez csak olyan hirtelen fellángolás és csak ezért nem akarom eldobni azt ami most van.

2020. febr. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!