Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes így elkezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így elkezdeni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, fiú, akivel ismerkedek 24.

Én most vagyok végzős gimiben, most jön az érettségi, aztán egyetem.

Honvédtisztképző karra szeretnék menni, így laktanyában kell élnem 4 évig, ráadásul az első 2 évet Budapesten, én pedig vidéki vagyok.

A fiú lenne az első barátom.

Azon gondolkodtam, hogy mivel én ezt a pályát nagyon szeretném csinálni, magától értetődő, hogy egy pár hónapos kapcsolat miatt biztosan nem fogom otthagyni az egyetemet. Szóval előre leszögezném neki, hogy szept.1-ig tudnánk együtt lenni, addig boldogok lennénk (ha összejövünk), aztán ha úgy alakul pár év múlva (4) folytatjuk. A távkapcsolatnak nem látom sok értelmét. Addig a pár hónapig lefutnánk a kötelező köröket, ami nekem fontos, és régóta vágyok rá, hogy például elvesszem a szüzességem, és tapasztalatokat szerezzek szex terén.

Szerintetek ha ezt leszögezem a kapcsolat elején, akkor működhet?

Fiúk, ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?


2019. ápr. 7. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme. Mert ha elveszted, csak szarabb lesz. Hiányozni fog. Vagy veszd el, de ne vele.
2019. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit akarsz az szexkapcsolat. Egy rendes kapcsolatnak nincs fix vége. És az ember úgy nem boldog, hogy x idő múlva vége.

Sok pasinak megfelel ez a szimpla szórakozás. Vele kell megtárgyalnod a dolgokat.

2019. ápr. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az elejétől fogva tiszták a játékszabályok, akkor szerintem korrekt.
2019. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen fix vége kapcsolatom volt. És pontosan emiatt lett vége 2 hónappal előbb. Folyton az őrlődés, hogy lassan itt az időpont. Keresni a kibúvót, a kiskaput, a másik utat. Kegyetlen. Fogytam 5 kilót, kb gyomorfekélyem lett a stressztől. :D Csodás volt, és borzasztó. Ha elölről kezdhetném, nem kezdeném el.
2019. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!