Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is megnyugodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is megnyugodott amikor tisztázta magában hogy elfogadja hogy nem kell a nőknek és többé már ő se görcsöl ezen és nem próbálkozik?

Figyelt kérdés

29 vagyok, 2-3 éve kezdődött a folyamat, mára ért be. Teljesen elfogadtam hogy ignorálnak a nők.


Ami érdekes hogy most már teljesen természetesnek érzem hogy eygedül vagyok.


Már csak szexuális feszültség van, de azt karban lehet tartani maszturbálással.


2020. febr. 4. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, Balázs, hogy ilyen jellegű kérdéseket korábban is tettél fel, utána jött valami pamacslány, aztán a nőgyűlölő dolgok,aztán megint minden cool volt egyedül.....ahogyan a munkádról is hazudsz állandóan. Kezeltesd magadat szerintem. Ha belenyugodtál volna, nem itt kérdeznél.
2020. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira elfogadtad miért érdekel és írsz ki róla kérdést? Még mindig tele vagy keserűséggel mi?
2020. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad a társkeresésre rágörcsölni, mert akkor biztosan nem jön össze. Csak lazán éld az életed, és akkor fogsz találkozni valakivel, amikor a legkevésbé se számítasz rá. Egy egyedülálló és boldog, kiegyensúlyozott férfi mindig vonzóbb, mint egy egyedülálló, de görcsösen társat kereső.
2020. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elfogadtam és már egyáltalán nem érdekel. Régebben rossz érzés fogott el ha mondjuk jött velem szembe egy pár, mert ugyebár nekem ez nem adatott meg, de mára ez semmit nem vált ki belőlem.
2020. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, amilyen idegesítő alak vagy a napi 100 kérdésed alapján, szerintem még a saját anyád sem szeret és meg tudom őt érteni.
2020. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!