Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt a párommal, és terhes. Külföldi munkavállaláson gondolkodom. Rengeteg adósságom van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a tartozásaim elég hosszú futamidejűek. Ez azt jelenti, hogy elég sokáig kellene még külföldön lennem hogy kifizessem. Nem szívesen hagynám itthon terhesen, később pedig kisbabával. Nem akar jönni velem se most se később! Félek, hogy a kapcsolatunk rá fog menni. Tapasztalatokat szeretnék, ha volt vagy van valaki hasonló helyzetben?

2020. febr. 4. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A ti kapcsolatotok nem tart ott, hogy gyereket vállaljatok. Se pénzetek nincs, se stabil kapcsolatotok. Nincs közös pontja az életeteknek.


Én a helyetekben -ebben az adott helyzetben- nem tartanám meg a gyereket.

2020. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Eddig miből életetek ketten? Számoljatok, mit lehetne eladni, és előbb keress itthon másik melót vagy valami pluszt. A gyerek majd egy-másfél évesen mehet bölcsibe és az asszony újra dolgozhat, ahogy remélem, eddig is. (Én a gyerekeim 3 hónapos korától dolgoztam itthonról, de neki persze nem tudom, mik a lehetőségei.) Jó eséllyel rámennétek, és a gyerek is így vagy úgy apa nélkül maradna, ha külföldre mennél, na meg ott sincs kolbászból a kerítés, sokaknak rámegy a megélhetésre, utazásra, albérletre a pénz és jó ha nullára jönnek ki.
2020. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Szécsy Pál slágeréből idézek: 'A távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja...". Ugye, érted?

A kérdésedből úgy veszem ki, hogy szereted a lányt és a leendő babát is. Nem lesz neki könnyű egyedül (nincs segítsége?), de ki lehet bírni. Annál jobb lesz majd együtt. Sok sikert!

2020. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom szegény gyereket, hogy két idióta vállalta a rongyos csupasz valagára
2020. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
De mi a francnak vállaltok így gyereket??!!
2020. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én külföldön élek,és ismerek egy ilyen lányt,aki pont ilyen helyzetbe volt ( mármint a te pàrod) Romániában maradt terhesen,megszülte a gyereket,és 1 év múlva kijött a férjéhez,boldogok és jól vannak.Mondta,hogy nehéz volt,de megérte.Lehet meggondolja magát.
2020. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen besikerült, mi? De mire akartok így gyereket vállalni? Nincs stabil kapcsolatotok, nincs megfelelő anyagi háttér, akkor mire? Minek?
2020. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha el lehet még vetetni akkor cselekedjetek!
2020. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 éves kapcsolat, adósságok, eltérő jovokep, de a gyerek az aztan kell :'D Gratula... Mondjuk a lányt sem értem, nemám örülne, hogy vevő vagy a külföldi életre.
2020. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sikerült megbeszélnünk a dolgot! A babát akartuk mindketten, nem besikerült baba. Igen, egy éve vagyunk együtt, 5 hónapos terhes. Nagyon szeretjük egymást. Igen, a semmire vállalatunk gyereket! Mint sokan mások ebben az országban! Jelenleg is 2helyen melózom. Ő is ~s én is dolgoztunk előtte is. Remélem minden jól alakul majd. Azért is nehéz ez a lépés, mivel még nem volt k külön ennyi időt! De nagy megnyugvással töltött el amit megbeszéltünk! Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat! A pozitívakat főleg!
2020. febr. 7. 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!