Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők számára ez megalázó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők számára ez megalázó?

Figyelt kérdés
Egyéjszakás buliban felszedett csajtól megkérdezni hogy nem akar e zuhanyozni?

2020. febr. 4. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen személyiség függő. Van akinek igen, mert egyből rád akár mászni, van akinek még teljesen alap
2020. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Közösen, vagy csak elzavarod tusolni? :D mert nagyon nem mindegy, közös zuhany jó előjáték is.
2020. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a 2. válaszolónak igencsak figyelemreméltó az "ötlete" - érdemes átgondolnod!
2020. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább figyelmesség.
2020. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Buliban kiizzadt, olcsó parfüm + pia + cigi bűzös, kínai cipő izzadt lábú, pálott puncijú csaj...ALAP, hogy zuhanyozzon!

Lehetőleg velem.

2020. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alap a higiénia szex előtt. Én is elvárom a tusolást előtte a másiktól, és magamtól is. De nem megyek bele alkalmi szexbe sem tusolással, sem anélkül.
2020. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alap higènia, hogy minden szex előtt és után is zuhanyozni KELL. Ha zuhanyzàs nem is, akkor minimum mosakodàs, nemi szervek megmosàsa, fogmosàs, kèz/hónaj/làbmosàs. Utána meg szerintem egyértelmű...a férfin ott a ge ci, a farka gumi szagú, ha volt rajta gumi, a nő is az, ha nem volt akkor a nő is ragad, a pasi is...undorító. Akinek nincs igénye előtte és utána fürdeni az húzzon a fa szba. Mindegy, hogy szexkapcsolat, kapcsolat, egyèjszakàs vagy micsoda. Ha valakinek ez eszébe sem jut az igénytelen. Az együtt fürdès egyébkènt egy jó előjàtèk is egyben.
2020. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!