Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megalázó a nő számára az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés

A nő családját látogatják meg. A nő nincs jóban az apjával(alkoholizmus, gyerekkori bántások, stb.)A férfi a nő apjának füle hallatára kijelenti, ha nő nem ért a gyermekéhez (mert akkor épp a férfi találta el, hogy a baba a meleg miatt nyűgös)


Az normális dolog, h a férfi gyakran tesz hasonló megjegyzéseket a nő családtagjai jelenlétében?



2015. dec. 26. 17:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem normalis. (de eleg gyakori)
2015. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tisztelet hiánya,nem normális, és megalázó.
2015. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én vagyok ebben a történetben a nő. Nem tudjuk megbeszélni, veszekedés a vége mindig. Ő azt gondolja, h ezekben semmi megalázó sincs, nem számít, hogy én annak érzem, szerinte nem az és kész. ...és kérjek bocsánatot, ha kiborultam és durvábbat szóltam neki (nem a család füle hallatára), én nem aláznám meg őt egy ilyen cirkusszal).


Hogyan kezelnétek az ilyen helyzeteket?

2015. dec. 26. 18:06
 4/22 anonim ***** válasza:

Gratulalok,te is jo part valasztottal magadnak...

Amugy ha nem kepes felfogni,hogy ez neked rosszul esik es bant akkor nem hiszem ,hogy szazas a parod ,mar ne haragudj.Ha nincs mas akkor, legyel partner ebbe es szegyenitsd le masok elott te is,abbol talan tanul.

2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati tanácsadás megéri, amig még nem utáljátok egymást.
2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Valahogy verd bele a fejébe, hogy ez megalázó. Mutasd meg a válaszokat neki.
2015. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ehh... nehéz volt kihámozni a kérdés lényegét, egyszerűbb lett volna, ha csak simán E/1ben írsz, és a férjedről meg magadról beszélsz :D



de, amúgy alapvetően nem is megalázó, hanem inkább baj, ha egy pár nem tud normálisan megbeszélni dolgokat, és olyanokat mondogatnak egymásra, hogy te nem értesz a gyerekhez..

2015. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es

Mindenki másnak sikerült kihámoznia a lényeget, ahogy elnézem.

2015. dec. 26. 18:25
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom nyilvánosan megszégyeníteni, pedig megtehettem volna már sokszor. Ő a férjem, nem éltem soha a lehetőséggel. Nem akarok oda-vissza dobálózni a sárral.
2015. dec. 26. 18:29
 10/22 A kérdező kommentje:

Ha másoktól is "hallaná", h gáz, amit csinál, talán érne valamit. Megmutatom neki a válaszaitokat.


Még arra válaszoljatok, légyszí, jogos-e, ha a többedik ilyen eset után elszakad nálam a cérna.

2015. dec. 26. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!