Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lehetett rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lehetett rám?

Figyelt kérdés
A mai nap szabadságon voltam és gondoltam beutazok a barátomhoz, viszot amikor megérkeztem az úticélra egy középorú férfi odajött hozzám és meghívott egy kávéra, amit nem fogadtam el. Előtte amúgy is ittam már, de végül leültem vele. A lényeg, hogy nagyon sokat beszélt nekem, kicsit olyan volt mintha nyomulni akarna. A volt házasságáról, csalódásairól. Nagyon furcsa helyzet volt. Még akart volna velem beszélni, de megcsörrent a mobilom, a barátom hívott, hogy nemsokára ebédelünk. Így tudtam lerázni... Mikor otthon elmeséltem ezt a barátomnak féltékeny lett szerintem, még bele is fehéredett. Látszódott az arcán a meglepettség. Legalább megtudta milyen érzés, mert ő ezt sokszor eljátszotta már velem. 28/N

2020. febr. 5. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Egy vadidegennel az első szóra leülsz kávézni? Jó kus firma vagy.
2020. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megsajnáltam, eléggé depisnek tűnt. És a beszélgetéssel mi a gond? Nem történt semmi ezen kívül.
2020. febr. 5. 01:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg előtte a buszon végig egy idős nénivel beszélgettem. Én szeretek random ismerkedni. Főleg ha hosszú az út, unalmas és nincs kihez szólni.
2020. febr. 5. 01:25
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen valoszinuleg feltekeny volt. Ha a baratod is ezt teszi akkor most aztan marha nagy revansot tettel. Es most jo? Izzik a kapcsolat? :D

Egyebkent nincs ebben semmi, csak amit indoknak felhoztal na az a gaz...

2020. febr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, a nőknek nem szabad senkivel szóbaállni nem tudtad? Mosolyogni sem lehet mert az már kihívó. Lesütött szem kell, zord arc, és csak családtagokhoz szólni, elintézni mindent csak a férjen keresztül. Vagy férfirokon. Ennyi, 2020 Európa :DDDD (Irónia)
2020. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nincs indok, mert nem lehet mire féltékeny. Az, hogy valakivel beszèlgetek, nem megcsalás. Szerintem a férfi csak szerette volna valakivel megosztani a problémáját és szimpatikusnsk talált. Én is szeretem magamból kibeszélni a dolgokat néha, mondjuk én inkább a családnak vagy barátomnak mondom el. Szerintem nem ciki a mai világban random (nem társkeresési szándékkal) ismerkedni. Nem tudhatod, hogy mikor lesz szükséged a srgítségére.
2020. febr. 5. 06:53
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Én is így vagyok vele kérdező. Jó lenne ha többen így gondolnák. Mondjuk azt meg lehet érteni hogy a barátod félt téged, nehogy elcsábulj, mert pl lehet azt gondolja hogy a pasi "gazdagabb" (áhh, ezt sok felől hallják most) vagy jóképűbb volt, vagy valami komplexusa előjön, de akkor mondd el neki hogy nála nincsen jobb számodra.
2020. febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!