Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek feltekeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feltekeny vagy zavarja?

Figyelt kérdés

Parom batatjaval eleg jo a kapcsolatunk. Sok mindent meg beszélünk es szoktuk egy mas agyat huzni es hulyeskedni (ezt parommal nem lehet ) de sose esunk tulzasba csak barati szinten csinaljuk ezt legalabb is en biztosan. Sokszor parom olya furcsan nez hogy azt hiszem zavarja dd mikod ra kérdezek ő azt mondja h nem . ..

A masik kerdesem pedig az lenne hogy ez a barat mar mar olyanakat mond mikor parom nincs a kozelben ami nekem ket ertelmu dolog mint pl. El vitt vasarolni es haza fele be nyogte h mu lenne ha kicsit kesnek otthonrol?! A masik meg jegyzese pedig hogy legszívesebben el "rabolna "napokra... Szerintetek csak barati poen vagy komoly?



2020. jan. 26. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg tetszel a barátjának, próbáld meg valahogy ignorálni, vagy csak akkor találkozz vele amikor a barátod is ott van. A barátod meg féltékeny, ami természetes.
2020. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A barát ágyba vinne az 100%.
2020. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De en nem adok okot arra h feltekeny legyen en csak baratkent nezek a sracra hiaba van meg a vonzalom fele.

Nem tudom ra kerdezek a baratnal h miert mond ilyneket vagy h mit akar?

Pl egy hettel ez elott at mentem hozzajuk vagy is ink anyukajahoz valamierr es o kisert ki es ra csapot a fenekemre akkor nem szoltam erte amit mar banok de nem hittem volna h tobbet akar mint baratsag

2020. jan. 26. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem az eszedért akar megfektetni. Ilyen helyesírással anyám...
2020. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igenis adsz okot a barátnak, hogy belegondoljon többet ebbe. Mi az, hogy elvitt vásárolni? Téged vinni kell valakinek? És ha már akkor nem a párodnak kéne? Ha pedig ő nem tud akkor egyedül vagy egy barátnővel nem egy másik pasival. Meg rácsap a seggedre. Meg még kérdi mi lenne ha késnél? Ilyen és hasonló dolgokra egyértelműen kéne reagálni, lehet szépen is de határozottan leállítani. Mivel ezt nem teszed így igenis bele gondol mást is a baratsagba. De gondolom neked meg jól esik ezért úgy teszel ahogy..
2020. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden okot megadsz neki hogy féltékeny legyen, undorítóan viselkedsz, bezzeg ha ő poénkodna meg vonzódna egy barátnődhöz akkora hisztit lenyomnál hogy megremegne a ház is.
2020. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mieer viselkednek en undoritoan mikor szerintem nem mentem felre es nem is fogok az hogy ket embernek van egy kozos baratja es jol erezzuk magunkat ugy harman is es ketten ezért nem tudom merr lennek a rossz. Jo lehet adtam okot ra de eddig meg sem fordult a fejemben h akar valamit de ugy is ra fogok kerdezni nala es addig tisztazom mig nem keso. Amugy is nem en csapkodok a seggere meg teszek masra utalo megjegyzéseket....
2020. jan. 26. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, te csak hagyod. Mert szerinted vicces, pedig látod hogy a párodat zavarja. Lehet, hogy nem lépsz félre de nem tiszteled az biztos.
2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A tisztelet mar akkor el veszet mikor kiderült h megcsalt de a gyerek miatt kapott meg egy eselyet...
2020. jan. 26. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval azt gondolod, hogy mivel megcsalt akkor most már te is ezt teheted? Akkor most szólok, hogy ha te így gondolkodsz nem kellett volna azt az esélyt megadni neki. Mert ha az ember bármilyen ok miatt esélyt ad ahhoz úgy is kell hozzaallni. Ha te ezért maradtál vele, hogy most már neked is lehet akkor megette a fene ezt a kapcsolatot. De nekem úgy tűnik, hogy ez neked egy jó védekezés. Mivel semmi rosszat nem látsz abban amit csinálsz de ha valaki leszólja akkor jön az "ő is megcsalt". Gondolom tetszene ha a párod másik nőt hordana vásárolni, meg csspkodná baratilag a seggét. Olyan normális lenne mint mikor veled történik, ugye?


A megcsaláshoz még tudnék irni de nem ez a kérdés úgy, hogy mellőzöm.

2020. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!