Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik vinni ajándékot párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik vinni ajándékot párom családjának első látogatáskor?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy szülőknek illik vinni. Párommal még nagyon a kezdetek kezdetén járunk, de a kövi hétvégén megyek hozzájuk látogatóba először. Van egy húga és egy nővére. De velük lakik a húgának a párja. Nem tudom hogy nekik is illik vmi apróságot vinni? Mert számomra kellemetlen lenne ha az egész család együtt fogadna engem, de csak a szülőknek adnám át a csekély ajándékot.
2020. febr. 5. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én max hozzáadnék egy doboz jobb fajta bonbont ahhoz, amit a szülőknek szántál, nem bonyolítanám túl.
2020. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szülőknek már megvettem amit szerettem volna. Az apukája nagy teázós, így ó két doboz teát kap. Angol tea illetve fahéj-gyömbér. Anyukája szeret új recepteket kipróbálni, szeretik a csípős dolgokat, így neki egy indiai fűszert vettem és mellé egy szép dísz dobozos, francia jellegű kekszet. De nem tudom hogy a tesóknak szokás vagy nem szokás? Gondolok itt egy-egy bon-bonra pl.
2020. febr. 5. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat en nem vinnek semmit, tuti nem agyalnek ezen. Eleve az egesz ajandekozas gondolatatol is hanyok. En sem varok ajandekokat masoktol. Ha valamire szuksegem van megveszem, es azt gondolom, masok is igy mukodnek.
2020. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó hogy ki, mit tud megvenni magának ha szüksége van rá. Ez most arról szól hogy először megyek hozzájuk vendégségbe és illik valamit vinni.
2020. febr. 5. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rástartoltam erre a kérdésre anno. De igazából nem szükséges vinni semmit. Úgy is téged szeretnének megismerni.

Én mint nő vittem ajándékot később még akár a nagyija névnapjára is, mégis fordítva még fel sem lettem köszöntve, még szülinapon se.. Lehet ez nincs mindenkinél így, de szerintem az a fő, hogy bemutatkozz. Nem azzal törődnek, mit adsz (bár szerintem a figyelmesség jele), hanem azzal, hogy viselkedsz. Add önmagad, légy tisztelettudó, illedelmes. Ez a legfőbb. Bár amiket leírtál, figyelmes ajándék, mellé nyúlni nem fogsz, szerintem jó, ha megemlíted, miért hoztad ezeket a dolgokat, így hangsúlyozod a figyelmességet. Esetleg téma indító is lehet maga az ajándék. Pl te is szeretsz főzni stb.

Testvérek meg.. Szerintem örülnek ha rájuk is gondolsz, pozitív. Nem kell nagy ajándék, a bonbon pont jó. Csak ne érezzék majd később ezt szokásnak, hogy mindig viszel valamit. Nyilván nem azért mész és neked is vannak anyagi korlátaid, és nem kötelesség ajándékot vinni. Itt a megismerkedés a cél.

2020. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom kedves 3-as válaszoló. 🙂 Én lennék a nő/27, párom pedig 31. De mit mondhatnék miért vittem nekik? Mit szokás ilyenkor ehhez hozzáfűzni? Nem voltam még ilyen szituban így nekem ez teljesen újdonság. Eddig nem készültem ilyesmire.
2020. febr. 6. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt h azert adod mert szted ugy illik:)
2020. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló voltam:

Szerintem nem kell megindokolni.. egyszerűen mondd, hogy hoztam egy kis apróságot, mert hallottad, hogy ezt meg azt szereti.(én pl így szoktam, ha viszek valamit) Így nem is olyan direkt, hogy na nézd mit hoztam, meg nem is az, hogy csak úgy odadobod:D

2020. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!