Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hány kapcsolat halt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány kapcsolat halt meg még azelőtt, hogy egyáltalán megszületett volna, mert a fiú "reálisan" gondolkodott?

Figyelt kérdés

Mindig mindenhonnan azt halljuk, hogy mindenkinek reálisan kell gondolkodnia, a saját súlycsoportjában keresgélnie. De a párkeresés nem egy sportverseny, itt nagyon viszonylagosak a határok és erősen emberfüggőek. Természetesen nem azt mondom, hogy pl. egy másfél szobás lakásban, egyik napról a másikra élő ember tökéletesen passzolna egy multimilliomoshoz, de kisebb különbségek esetén még remekül működhetne is a dolog.

A tipikus példa, hogy a normál, hétköznapi srác nem is mer próbálkozni az átlag feletti lánynál, mert "ááá, minek, észre sem venne!"Holott könnyen lehet, hogy még örülne is neki, mert elege van a sok műmájerből, akik állandóan ugyanazzal a stílussal jönnek. Mivel a fiú nem mer próbálkozni, a lány pedig hiába is jelez, a srác csak átverésnek gondolja, ezért nem is kezdődik meg semmi.

Azt mondom, nagyon nagy kár az ilyenekért. Gyakran előfordulhat ilyesmi?


2011. ápr. 14. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van ilyen, de sztem sokkal ritkább, mint h vki nem a saját súlycsoportjánál próbálkozik és pofára esik...
2011. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nálam mindig nagyon RONDA pasik próbálkoztak, pedig nem vagyok egy csúnya lány, sokan mondják, hogy szép vagyok, meg kedves stb stb, szóval nem hinném, hogy a RONDA pasik nem mernek próbálkozni, sőt néha vagyis gyakran levakarhatatlanok....:S
2011. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20:57 tényleg nagyon kedves lehetsz...
2011. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy ilyesmi előfordul e azt nem tudom. Azt viszont tapasztalatból mondhatom hogy egy hétköznapi, szerényebb külsejű srác sokszor hiába próbálkozik a "saját súlycsoportjába" eső lányoknál is, mert a csajsziknak magasabb igényük van külsőt, anyagi helyzetet, stb. dolgokat illetően, és várják a tökéletes "álompasit". Bárcsak a nők is saját "súlycsoportot" céloznának!
2011. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

20.59

Igényük az lehet, de azok a csajok úgysem lesznek boldogok, mert csak kihasználják őket.

2011. ápr. 14. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
A szép lányoknak tényleg nem kellenek csúnya fiúk. Nincs kivétel.
2011. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kellenek a csúnya fiúk.Nincs kivétel
2011. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Igényük az lehet, de azok a csajok úgysem lesznek boldogok, mert csak kihasználják őket."


Akkor nem hagynák magukat.


Amúgy nem értem ezt a súlycsoport dolgot. Attól még, hogy egy hülye ribanc azt hiszi, hogy a külsővel mindent el lehet érni, nem különb nálam, sőt! Az ilyen nagy arcú reped sarkúaknál nem próbálkoznak normális srácok, mert tudják, hogy ebből úgy sem lenne igazi, őszinte érzékere alapuló kapcsolat, mert csak azt néznék, hogy milyen kocsija van, mennyi pénze van stb. Az ilyeneknek a megjátszós műmájer köcsögök valók.

Az pedig egyenesen felháborító, hogy a dagadt, csúnya és hülye csajok is csak a magas elvárásokat állítják fel és válogatnak.

2011. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a "dagadt ,csúnya, hülye" csaj is úgy gondolja hogy ő is pont ugyanolyan ember mint a topmodell alkat, és persze igaza is van. A gond ott van hogy "hát ha más (a modell külsejű) nem kezd egy geek pistikével akkor én sem, nekem is jobb brad pitt" hozzáállás alakul ki bennük, és ők is ugyanúgy lekoptatják azt aki nem "szép".
2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, foglaljuk össze: először azt mondod, hogy egy hétköznapi srác, ha vágyik egy nála sokkal szebb lányra, és mer próbálkozni nála, akkor lehet, hogy ebből még egy boldog kapcsolat is lehet.


Nem sokkal később a kommentedben azokra az átlagos lányokra, akik náluk jobb pasikra vágynak és náluk próbálkoznak azt mondod, hogy úgysem lesznek boldogok, mert kihasználják őket.


Akkor hogy is van ez?


A kérdésre: igazad van, lehet, hogy egy átlagon felüli lány pont egy átlagosabb srácba szeret bele, de ugyanúgy előfordul, hogy egy átlag feletti kinézetű srác egy átlagos lányba. A szerelem nem csak egyforma emberek között működik, úgyhogy tényleg jobb, ha az ember mer próbálkozni. Maximum nem jön össze. De előfordulhat az is, hogy összejön. De ehhez esélyt is kell adni rá.

2011. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!