Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párom nem kezdeményez a sexbe? Terhességem óta nem sexeltünk több mint 8hónapja már, és már megszületett a babánk is azóta eltelt 5hét meggyógyultam ott is már 2hete és mégse

Figyelt kérdés
Pedig már meg emlitettem neki. de semmi szerintetek gáz?
2011. máj. 31. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem biztos benne, hogy már teljesen meggyógyultál, jól vagy teljesen.. Kezdeményezz te elsőnek és ha utána sem kezdeményez többet ő,akkor kezdj el aggódni.. Szerintem csak egy bátorító lépésre van szüksége. (egy jó határozottra) Sok sikert és jó babázást!
2011. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is szülés után nem 5 hetet, hanem minimum 6 hét várakozást ajánlanak. Egyébként meg valószínű azért nem kezdeményez a párod, mert fogalma nincs te akarod-e vagy lehet-e. Beszélnetek kéne erről.
2011. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem egyszer beszéltem vele erről!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 31. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiábrándulhatott belőled? Miért nem szexeltetek terhesség alatt? Erről mondott valamit?

Miután teherbe estél, és kidrült, hányszor voltatok eggyütt idáig?

2011. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem sokszor voltunk együtt miután kiderült hogy terhes vagyok nagyon keveset.a 10ujjamon meg tudom számolni hányszor
2011. jún. 1. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!