Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlnak a pasi érzései, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlnak a pasi érzései, ha egy nö kedves, de nem tud túllépni a pasi tévedésén?

Figyelt kérdés

Ha szexre kerul a sor akkor a nö hárit ,hogy menjen ahhoz aki tetszik

Meg csak udvarlas volt köztuk nem vlt kapcsolat es szex eddig sem


2020. febr. 5. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, mi van?
2020. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, a kérdező fogalmazásgátlót szed....:-)
2020. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos harmadszorra sem értem...

Biztos bennem a hiba..

2020. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kamus kérdező, aki naponta több ilyen értelmetlen kérdést is feltesz és még mindig vannak, akik válaszolnak neki.
2020. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a legtöbben nem vállalják fel még a nicknevet se, mint pl te sem. Honnan lehetne tudni, hogy ugyan az írja ki a kérdéseket? Annyi írásképtelen ember van, én simán kinézem, hogy mindet más írja.
2020. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
5: Mert teljesen egyértelmű az írásképből és a zagyva fogalmazásból. Hadd ne linkelhessem be az összes hülyeségét...
2020. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet igazad van. De pl nekem is írogatott múltkor egy nő, és hirtelen azt hittem ő az. Ő is így írt, meg is jegyeztem neki, akkor 2 levél erejéig összekapta magát, aztán folytatta így, nem is válaszoltam rá, nem vagyok kódfejtő.
2020. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek itt érzések!Ma te, holnap az, aki megáll neki.
2020. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!