Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elítélendő a szeretőmre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő a szeretőmre és a barátnőmre nézve?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy barátnőmmel lassan másfél éve együtt vagyunk, de a problémám vele kapcsolatban az, hogy nem hajlandó az egyik szexuális igényemet kielégíteni emiatt nemrég megismerkedtem egy másik lánnyal - már majdnem 2 hónapja - aki viszont teljesíti ezt az apróságot, így mondhatni, hogy a szexuális életem az elmúlt 2 hónapban (mióta a másik lánnyal vagyok együtt) nagyon jó, mondhatni tökéletes.

Na most a barátnőm is észrevette, hogy jobb kedvem van azóta - hogy mi miatt azt persze konkrétan nem tudja - mert már szóba került többször, hogy azért vagyok néha rossz hangulatban meg frusztrált is mert nem hajlandó rávenni magát arra, amit a másik lánnyal már nagyon sokszor megtettem, viszont elmondani nem fogom neki, mert nem akarok vele szakítani, és hogy miért az evidens, mert nagyon jókat főz fiatal kora ellenére plusz nagyon csinos, ez az egy problémám van vele amit kifejtettem az előbb.


A másik lány sem tudott eleinte a barátnőmről, nem is úgy mondtam el neki, hogy szemtől szembe hanem kibukott a számon mikor nálam volt, hogy nem maradhat itt mert este jön a barátnőm és nem akarom, hogy félreértse (a nyilvánvalót). Neki ez nem volt probléma, de a barátnőmet jobban szeretem mert elkényeztet, házias stb. viszont a másik lány meg szexuálisan a jobb.


Ha a barátnőmet rá tudnám venni erre a dologra, akkor megszakítanám a másik lánnyal a kapcsolatot minden gond nélkül, de mivel tudnám ezt a legoptimálisabb módon lekommunikálni vele?



2020. febr. 1. 22:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Ez rád nézve elítélendő. Nem szereted te egyik lányt sem.
2020. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
89%
Nem engedi seggbe a barátnőd? Érdekes, nekem hagyni szokta.
2020. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Mi az a dolog, amit barátnőd nem csinál meg és ezért "kiérdemelte" hogy megcsaljad?
2020. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom a szexuális igényed az, hogy seggbe dughasd a nődet, de ő meg nem akarja. Ugye tudod, hogy a seggbe dugás undorító, és sok betegséget lehet vele összeszedni?

Meg kb aki seggbe akar dugni valakit, az kb látens homokos.

Nem a szexuális játékszered egy nő és ha nem akar valamit, nem kötelessége megadni neked! Isten barma.

2020. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem lábfétisről van szó.
2020. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen. Nem anális szexről van szó, de a barátnőmnek nem fér bele.
2020. febr. 1. 22:36
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést nem értem annak tükrében, amit leìrtál: Ez elítélendő a szeretőmre és a barátnőmre nézve? Rájuk nézve nem.
2020. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mármint nem a fenekébe nem fér bele, ne értsetek félre, hanem amúgy, szexualitásba nem fér bele.
2020. febr. 1. 22:37
 9/32 anonim ***** válasza:
47%

"Meg kb aki seggbe akar dugni valakit, az kb látens homokos."


Ezt a marhaságot... akkor ezek szerint a pasik 99%-a látens meleg?!

2020. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látom a 4-es válaszolót valaki nagyon pukkantón kurta :D
2020. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!