Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha szeretek egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha szeretek egy fiút, de ő nem bíztos, hogy úgy szeret engem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, de ő azt mondta, nem egy hetes barátnő kell. Tudom hogy mennyire szeretem, és nem lennék egy hetes barátnője, ha kiv, a hét alatt mást lányt nem szeretne meg. Én nagyon szeretem, persze az egy hetes barátnőt nem rám értette. Mit tegyek nagyon szeretem, és szeretnék vele járni. Ami nem egy hét, mit tegyek, hogy szeressen?
2010. júl. 23. 07:48
 1/3 anonim válasza:

Amint látom igen fiatal vagy olyat nem tudsz tenni hogy "megszeressen" , beszéld meg vele hogy akar-e veled járni vagy sem. Ha igen akkor van esélye hogy megszeret. Ha nem akkor próbálkozhatsz még nála vagy felejtsd el.

(ha jól gondolom 10-15 év körül lehetsz,lesz még sok pasi aki tetszeni fog)


19/F

2010. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na megszólalt a rutinróka 19 éves fiú....:D
2010. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 StephanieXx ***** válasza:

Játszik Veled.Neki nem kell "komoly" barátnő,sem 1hetes,sem kéthetes.

Ha komolyan(!!!) tetszenél neki,akkor azt mondta volna.

Ötletes kifogás mindössze amit mondott.

2010. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!