Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Összejonnetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejonnetek egy olyan lánnyal, akiről tudjatok, hogy 20 éven belül meg fog vakulni?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatra gondoltam.

Akar tervez ezek vele családot?


2020. febr. 6. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én nem hiszem, hogy élek még 20 évet.
2020. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindentől függ, de ez a tény számomra önmagában nem lenne kizáró tényező.
2020. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20 év alatt bármi történhet...
2020. febr. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is vak vagyok.
2020. febr. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ign.
2020. febr. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha összepasszolunk, akkor igen! Ahogy valaki már írta, 20 év alatt bármi történhet!

48+Ffi

2020. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A párom látása nagyon rossz. Minimális esély van rá, hogy megvakul, majd egyszer... De együtt vagyunk, mindent megoldunk. Sokat -beszélgettünk erről, mert kiszolgálni, ellátni nem tudok/akarok senkit, főleg a párom... Mérnökként dolgozik, mindent megteremt, mindketten kivesszük a részünket a dolgokból. Figyelem, szeretet és empátia kell ehhez. De annyira szeretem, mint meg senkit:)

22N 30F

2020. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekövetkezik a legrosszabb, kiszolgálni akkor sem kell, ha megvakul, rehabilitáció fog segíteni, a legtöbb hétköznapi dolgot nagyon jól meg lehet tanulni vakon is.
2020. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!