Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is fontos az, hogy egyből vonzódni tudjatok a másikhoz?

Figyelt kérdés
Mivel nehezebben ismerkedem kaptam olyan tanácsokat, hogy előbb ismerjem meg a lányt aztán döntsek, hogy szeretnék e tőle valamit. Ismerkedtem olyan lányokkal akiket nem tartottam csúnyának, de szépnek se. Mindig az lett az eredménye, hogy később se tetszett meg jobban és lezártam vele. Nekem fontos az, hogy alapból szépnek, vonzónak találjam és utána ismerjem meg. Ha nem fog meg a külseje lehet akármilyen értékes belül nem fog jobban megtetszeni.
2018. júl. 31. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert neked is gumibaba való, nem nő. Azért van ez.
2018. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen, csak aki vonzó volt első ránézésre, azzal ismerkedtem.

Mit lehet olyannal kezdeni, aki az elején sem vonzó számomra?? Az hülllleségnek tartom, hogy esélyt kell adni:))) Mire, hogy én meg fogok változni?

2018. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Márics Attila ***** válasza:
25%
Mert hogyna lennél szerelmes valakibe akit rondának tartasz? Az elöttem válaszoló mekkora senki már.
2018. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Márics Attila ***** válasza:
55%
Az első válaszoló.*
2018. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy valami vonzzon benne. Nem kell szépségnek lennie, lehet vonzó a hangja, mimikája, gesztusai, mosolya, tekintete, akármi. Nekem sosem a többség által szépségnek tartott nők tetszettek.
2018. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alapból nem kezdenék kapcsolatot olyannal, akihez nem vonzódok.
2018. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy az igazán nagy szerelmek fokozatosan alakulnak ki. Persze, nyilván egy 140 kilós rohadó fogú bányarém esélytelen, hogy miután megismerem, tetsszen, de ésszerű keretek között nézve egyáltalán nem lényeges az, hogy elsőre vadul rá legyek izgulva.

És egyébként hozzátenném, hogy nem döntés kérdése, hogy valakibe beleszeretek-e. Ha megvannak az érzelmek, akkor megpróbáljuk, ha nem, akkor meg nem.

2018. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen. De nekem ritkán gond az, hogy emberek nem tetszenek külsőre. Sokkal gyakoribb, hogy a belső értékeik (hiánya) miatt hagyom a francba. Külsőre sok pasi tetszik, nem vagyok válogatós.
2018. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Már bocs, de aki külsőleg nem vonzó, azzal mi a fenének kezdesz el komolyabban ismerkedni? aAzt gondolod, hogy később megtetszik...?
2018. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem árt az elején egy kis kémia. De egy megnyerő személyiség nagyon sokat szépít az emberen.
2018. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!