Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Nektek mennyi idő kell egy szakítás után, hogy el tudjatok kezdeni ismerkedni valakivel?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam nagyon szerelmes a legutobbi szakitáskor, de mégis nehezen éltem meg. Szinte rögtön magam köré "gyüjtöttem" egy pár pasit, valahogy az enyhitette a fájdalmamat, hogy tudtam, érdeklödnek felölem. Nyilván megmondtam nekik, hogy nem akarok most kapcsolatot kezdeni, de azért jol esett a közeledésük. 3 honap telt el, hogy találkoztam egy pasijelölttel, és 6 honap, hogy beleszerettem a mostani páromba és komolyabbra fordult a dolog. Ha lett volna hamarabb valaki, aki érdekel, természetesen nem vártam volna ennyit.
2018. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nincs rá konkrét időpont. Kinek évek, kinek hetek. Ugyanannak az embernek eltérő időbe is telhet két kapcsolat feldolgozása, attól függően, kihez hogy kötődött.

Ezt komolyan meg kell kérdezni?

2018. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
a rekorder exemnek 1 nap kellett (engem kidobott, másnap már más volt az ágyában), de a többségnek sem kellett túl sok idő...
2018. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
5 perc
2018. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Volt egy egy éves kapcsolatom, azután egy évvel próbáltam meg ismerkedni... És még mindig nem ment, konkrétan minden randin rossz érzések voltak bennem és nem tudtam a másikat szeretni, vonzódni sem hozzá (nem is szexeltem ezidő alatt senkivel). Talán másfél év kellett, mire azt mondtam, nem csak egyedül érzem jól magam, hanem ismerkedni is tudok. Az eléggé megviselt.


Volt előtte egy rövidebb kapcsolatom, de elég tragikus is volt és első szerelem, az után 3 évig nem tudtam normális párkapcsolatot kialakítani senkivel.


Utána volt két rövidebb kapcsolatom, egy 3 hónapos és egy 2 hónapos, azok után talán 1 hónap kellett, mire azt mondtam, hogy rendben vagyok és nem érzem magam fáradtnak vagy érdektelennek.


Nálam nehezen megy az érzelmi leválás, mert mindig túl messzire tervezek és túl sokat a másikkal...

2018. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!