Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt feleségemtől elváltam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleségemtől elváltam 1 éve, majd tegnap beszélgetünk facen és írja, hogy kíván szexuálisan! Mi baja?

Figyelt kérdés
Jó,oké tudom,hogy mi baja,nem vagyok hülye,de miért? Bárkit megkaphatna mind 10 ujjára akár naponta is, állítólag nem volt senkije. Kérdeztem,hogy miért? Mi van most veled? Azt válaszolta,hogy nem tudja azt sem tudja,hogy mi lenne a szex után,és az érzéseit sem tudja,lehet,hogy lenne idővel felújított kapcsolat köztünk,lehet,hogy nem!Összevissza beszélt mint egy részeg. De este sz egész azzal kezdődött,hogy facen elvégezte azokat a hülye játék teszteket rólam, utána én is az övét..és elkezdtünk beszélni.
2020. febr. 7. 05:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát kíván szexuálisan.
2020. febr. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen.. ugyanígy megmondta a frankót. Szerintetek megérdemli egy ex,hogy kielégítse az ember?
2020. febr. 7. 05:51
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy váltak el útjaitok? Érzel még valamit iránta? Szerintem nincs olyan, hogy megérdemli e.. Ha abszolút nem látsz esélyt az újrakezdéshez akkor ne menj ilyen játékokba bele.
2020. febr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem váltunk el csúnyán..én amúgy hülye fejemmel még érzek iránta valamit,de a hölgy nem tud semmir és nem akarbigérni semmit a folytatásról. Csak azt írta mindug,hogy kívén meg kíván szexuálisan. Na meg tőlem is megkérdezte,hogy kívánom-e? És én sem hazudtam neki mert én is kívánom szexuálisan. Azóta valóban nem lehetett senkije? Ki van éhezve?
2020. febr. 7. 06:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ha kell a bonyodalom akkor hajra
2020. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tud elengedni, továbblépni. Nem lehet tudni (leírásból nem derül ki) milyen okok vezettek váláshoz.
2020. febr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szimpla ellaposodás,nem volt már vágy. Mivel már nem tiszteltük egymást sokszor beszólogattunk egymásnak,civakodtunk.. de soha nem csaltuk meg egymást.Most meg neten keresztül érzem,hogy forr a teste!
2020. febr. 7. 06:33
 8/26 anonim ***** válasza:

Na, nem kellene egymásnak beszólogatni. Még mindig együtt lehetnétek. Vagy szerettek válni?

Gyereket is terveztetek? Mert ha lesz, majd neki se szólogassatok be, inkább éljétek ki a frusztrációitokat máshogy.

2020. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt. Csak a hölgy testi vágyat érez irántam.
2020. febr. 7. 07:06
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

En nem bonyolitanam. Nalunk a felmelegites utan jott egy hazassag, 2 gyerek, majd valas vele, mivel ujra nem mukodott.

Amikor azt hittuk h a vágy az ujra szerelem, valojaban az ujdonsagtol valo felelem volt. A regi problemak elojonnek ujra.

2020. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!