Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyesen nagyon jókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen nagyon jókat beszélgetünk, de facebookon olyan, mintha nem akarna velem beszélni. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Mindketten 18 évesek vagyunk. Kevés találkozónk volt eddig, de azok nagyon jók voltak. Szinte végigbeszélgettük mindet. Volt, hogy reggeltől estig. És ő sokkal többet beszélt nálam általában, rengeteg témát hozott fel, sok történetet mesélt. De facebookon általában másabb. Sokszor úgy érzem, hogy nincs kedve velem beszélni. Ha én nem írok, akkor ő nem nagyon ír. Nem szokott semmit kérdezni szinte, csak válaszol a kérdéseimre. És azért is zavar, mert pár hónapja még kicsit másabb volt ilyen téren.


18F


2018. aug. 9. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem tőle kérdezed meg?

Vannak emberek, akik nem szeretnek neten chatelni.

2018. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Azóta a faterja irogat neked facen :)
2018. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
85%

Vannak emberek, akik nem szeretnek chatelni. Lehet ő is ilyen. Természetesen csomó más is előfordulhat.


Viszont szerintem az a lényeg, hogy élőben - kettesben miként viselkedtek egymással.


"Kevés találkozónk volt eddig"

Inkább erre keresd a választ. 18 évesen az embernek megvan a világ minden ideje. Nem sok reális indokot látok arra, hogy ha két ember ebben a korban akar egymástól valamit, akkor miért találkoznak keveset.

2018. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1.: Hogy kérdezzek rá? Szerintem fura lenne...
2018. aug. 9. 20:42
 5/9 A kérdező kommentje:
3.: Sajnos eléggé távol lakunk egymástól. Azt nem tudom, hogy ő mit szeretne tőlem; lehet, hogy csak barátságot.
2018. aug. 9. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"1.: Hogy kérdezzek rá? Szerintem fura lenne..."


És azt nem tartod furának, hogy elméletben egy pár vagytok, de egy nyamvadt kérdést nem mersz tőle megkérdezni, mert egy gyáva nyuszi vagy?

Ha valami zavar, akkor azt tessék megkérdezni és megbeszélni!

Vagy szüleid nem beszélgettek el veled, hogy milyen egy jól működő kapcsolat?

2018. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt és a barátom rá is kérdezett. Nem találtam furának, mert én magam akartam felhozni a témát, hogy bocsi, hogy ilyen keveset írkálok, de nem vagyok egy nagy messengerező, de végül ő kérdezett rá hamarabb. Megígértem neki, hogy ivgyekszem majd többet írni...
2018. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6.: Szerintem nem vagyunk egy pár, hanem csak barátok vagyunk. A szüleimmel ilyenekről sosem beszéltem.


7.: Én is szívesebben beszélnék vele személyesen. De jelenleg nem vagyunk párkapcsolatban, így fura lenne megkérdezni szerintem.

2018. aug. 10. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölök chatelni, szóval meg tudom érteni. Chatelgetés helyett inkább menjetek fel esténként kicsit Skype-ra, fényévekkel jobb.
2018. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!