Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek pozitívum, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek pozitívum, ha a férfi aranyosnak vagy cukinak hív?

Figyelt kérdés

Egy kicsit pontosítanék a kérdésen. Nem általánosságban kérdezem, hanem az ismerkedés kezdeti fázisára vonatkozóan. (Akár internetes, akár személyes ismerkedés.)

Tehát arról van szó, hogy nem a személyiségetekre vagy egy cselekedetetekre mondja, hogy aranyos vagy cuki, hanem a kinézetetekre.

Érdekel a véleményetek, mert én személy szerint nem szeretem, ha aranyosnak hívnak. Úgy érzem, hogy akkor nem tekint rám nőként a férfi.(Az nyilván más, ha a személyiségemre vagy egy bizonyos tettemre mondja, hogy az aranyos. Azt bóknak veszem. De amikor épp csak elkezdünk beszélgetni, akkor nyilván a külsőre gondol, ha azt mondja, aranyos vagyok.)

Ha valaki a külsőmet aranyosnak vagy cukinak tartja, nekem az inkább kiábrándító. Én nem aranyos szeretnék lenni, mint egy gyerek vagy kisállat, hanem szép / csinos / gyönyörű, stb... Lányok, ti hogy vagytok ezzel?



2020. febr. 7. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is hasonlóképp vagyok vele, mint te.
2020. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gond, ha ezt mondják. Ettől még szexuálisan ugyan úgy vonzom őket.


Kérdező! Milyen magas vagy? Attól félsz, hogy cukinak néznek, nem pedig nőnek?

2020. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második, nem nem "félek" tőle. :D

Szerencsére élőben is és tinderen is legtöbbször gyönyörűnek hívnak. De ritkábban azért előfordulnak olyanok, akik azt mondják, hogy "nagyon cuki vagy" vagy hogy "nagyon aranyosnak tűnsz." Őszintén szólva nekem ez annyira nem szokott szimpatikus lenni, kicsit el is szokott olyankor menni a kedvem az adott férfitól. Úgy vagyok vele, hogy ha neki csak aranyos vagyok, akkor mindegy. :D

2020. febr. 7. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha egy férfi aranyosnak vagy cukinak hív azt jelenti, hogy nem csak dugna veled.

Ha egy férfinek mondja ezt egy nő, azt jelenti, hogy soha nem dugna vele.

2020. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs bajom vele. amúgy is kicsi vagyok és csendes szóval gyakran előfordul. közben még gondolhatnak szexinek is..

én is mondom fiúkra,hogy aranyosak hogyha van bennük valami huncutság és ettől még csak jobban vonzanak

2020. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy csaj aranyosnak hív, akkor vége, lapozok. Tiniként még párszor voltam olyan béna, hogy nem esett le a dolog, de az aranyos szöveg simán friendzone egy nő szájából. Srácoknál nem feltétlenül.
2020. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Negativum
2020. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha igy hivna vki(egy ffi), az jelzésértékü, hogy eselytelen hogy Nönek néz, vagy ellenkezö nemünek egyáltalàn. Voltakepp kimondatlan kikosarazàsnak venném.
2020. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!