Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy akit szeretőnek szán egy foglalt férfi, az valami ürítőlyuknak való alja nő?

Figyelt kérdés

Egy házas kollégám fűzött, zaklatott hónapokon át, mire végül megelégeltem és bemártottam a munkahelyen és a feleségénél is. Félreértés ne essék, nem vállaltam a szerető szerepet, nem volt köztünk semmi.

De persze kiakadt, hogy huszonéves kis liba létemre hogy merem borítani a házasságát és a családi életét és miért nem tudom tartani a számat. Csomóan egyet is értenek vele, sajnálják nagyon, hogy egy ürítőlyuk miatt lett tönkretéve egy 15 éves kapcsolat és emiatt nő fel a gyerek csonka családban. Azzal érvelt, hogy ő nagyon bán mindent, és sokkal többet jelent neki a család, én csak egy kis szórakozás lettem volna, mert izgatom a fekete nejlonharisnyámmal és a tapadós farmerommal.

Nos, ez miért nem annak a felelőssége, aki házas de ennek ellenére erőszakosodás határán mozogva zaklatja a kolléganőjét, akit egyébként lenéz emberileg?


2020. febr. 5. 16:56
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt túl elegáns megoldás, de végülis célravezető.
2020. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg teljesen igazad volt.

Az ilyen "mintaapukák" meg "mintaférjek" a legnagyobb xarháziak.

Max az néz ürítőlyuknak aki hasonló kaliberű.

2020. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Na ez az. Nem tehetek róla, ha valaki kinéz engem ilyen szerepre, csak ő tehet.
2020. febr. 5. 17:03
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor ítélhetnének meg így, ha belementél volna. Jól tetted, ezek szerint az asszonyka lapátra tette, nagyon helyes, más nem is érdemelnek a gerinctelen hűtlenek. :-)
2020. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
96%

Azert mert az emberek tobbsege álszent, hamar ítélkezik, ehhez még külön ostoba is, tehát rendre téves következtetéseket von le, és a legjobb a végére maradt: egyik sem akar felelősséget vállalni a döntéseiért, könnyebb mindig másra kenni.

Valóban drasztikus megoldás volt, de ha nem értett a szép szóból és zaklatott, joggal gurult el a gyógyszered. Az pedig szintén őt minősíti, hogy miutàn nem sikerült megkapnia, még ő támad, és így beszél rólad.

Meg is érdemlik az ilyenek.

2020. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
Mert ilyen szemét világban élünk. Mindig a nő a hibás. Ha próbálkozik nálad egy házas férfi, akkor már egy r****C vagy, az nem számít, hogy mit teszel ezután. Hasonló szituban engem egyszer majdnem megtámadott egy ilyen becsületes férjecske. Olyan is volt, hogy a munkatársam barátnője nyomozni kezdett utánam, mert azt hitte, hogy kavarok a pasijával. Nem vette észre a nyomorult, hogy a nagy szerelme még a legyet is megb...a röptében, amíg ő miattam pattog. Olyan sztorikat tudnék mesélni...😀
2020. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
72%
Aki beáll szeretőnek, az egy jellemtelen szardarab, amíg használják, addig van értéke, egyébként nincs. Te nem mentél bele ebbe a helyzetbe, tehát te nem tartozol az alja nők közé. Teljesen jól kezelted a helyzetet, most azért pattog, mert borult a bili és mivel önmagát sosem fogja hibásnak tekinteni, gyorsan keresnie kellett egy bűnbakot. A többi belepofázó pedig nem véletlenül empatizál ezzel a gyökérrel, nekik is hasonló értékrendjük lehet.
2020. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
5%

Csak okos legyél #7.

Attól hogy nem akart semmit a kérdező ez még nem ok rá hogy hátbakenje. Főleg azért nem mert ezzel csak a gyereknek ártott. Természetesen ez nem érdekli őt, lényeg a bosszú. Gratulálni tudok csak hozzá.

2020. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Gondolok a gyerekre is, aki egyébként kisfiú. Szerintem jobb ha nem vesz példát egy ilyen gerinctelen, társát megalázó, nőgyűlölő apáról.
2020. febr. 5. 17:19
 10/52 anonim ***** válasza:
15%
Aha, mert ő ebből mennyit látott, meg látott volna? Semmit. Ehelyett azt látja hogy anya elküldte apát.
2020. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!