Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Logikus és észszerű döntés ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Logikus és észszerű döntés ha több mint egy évtizednyi kudarc után szimplán abbahagyom az ismerkdést és elfelejtem a nőket?

Figyelt kérdés

16-17 éves korom óta udvarlok intenzíven nőknek. 12 év telt el azóta.


Mérleg : 1 barátnő (kövér,nem túl szép) pár hónapig, pár (egyszámjegyű) egyéjszakás kaland 2-3-4x korú nőkkel.


EGyszerűen elegem van. Rengeteg energiát fektettem bele és alig kaptam vissza valamit.


Egy teljese normális szerethető srác vagyok, de mintha a nőket nem érdekelné ez. 2 dolog izgatja őket, vajon mennyi lehet a tárcámban, meg hogy milyen a pofim.


Elegem van. Abbahagyom a nőzést. Isten veletek!


F/29


2020. febr. 7. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a te esetedben logikus, mivel derogál felelősséget vállalnod az életedért és belekezdened bármilyen jellemfejlődésbe. Viszont sajnos megint csak ígérgetsz, 2 óra múlva már megint itt fogsz vergődni a nőkkel kapcsolatban, mint ahogy eddig is.
2020. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy skizofrén alkoholista munkanélküli troll mióta számít normális srácnak?
2020. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Hajrá!


Nem arról volt szó, hogy elviselhetetlen természerű, szociopata alkoholista vagy?

2020. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A saját, valamint a barátaim példája azt mutatja, hogy akkor akad a hal a horogra, amikor nem számítasz rá. Ne stresszelj rajta, építsd a jövődet, alakítsd az életed. Ne görcsölj a csajozáson, előbb-utóbb téged is meg fog találni a kiválasztott. Persze az növeli az esélyeidet, ha néha elmész a haverokkal közösségi helyekre, bulikba. A lényeg, hogy ne érezd magad szarul emiatt, foglalkozz mással.
2020. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyógyuló alkoholista vagyok. De igazából akkor se szerettek jobban a nők amikor 1,5 évig egyáltalán nem ittam.
2020. febr. 7. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
A nők tömegesen depresszióba esnek, ha nem udvarolsz nekik többet. Többen halnak bele majd, mint a corona vírusba.
2020. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Úgysem vagy képes rá. Most is csak ezen járatod az agyad.
2020. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: "Normális, szerethető srác vagyok"


Szintén Kérdező: A barátnőm kövér és csúnya volt.

2020. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!