Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác a munkahelyről, én úgy vettem észre elég sokat nézzük egymást. Az gáz ha facebookon bejelölném én mint nő?

2020. febr. 7. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Az csak egy facebook... Az Ég világon semmi nem fog történni
2020. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
én se értem miért facebook, ha egy helyen vagytok. facebook gáz.
2020. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Munkahelyről ismered. Nyugodtan bejelölheted. Engem is sok nő bejelöl. Nincs benne semmi rossz. Hajrá!!
2020. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Persze, de majd mesélj h mi alakult! Sok sikert!
2020. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha van csaja HIDD EL TEGED IS MEG FOG CSALNI-ugyanugy mint a mostani csajat,majd veled. Aztan osszejottok. Es teged is CSALNI fog!!!


Ha nincs csaja. Tok oke h nez. De mivel semmit se lep. En nem futnek ilyen utan. Ha szingli es akar is teged..lepjen o. De persze utalhat a no is. De ne o szedje fel. Utalni lehet ra h bejon..

2020. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Úristen 5-ösnek rettenetes élete lehetett.


Olyan emberek is bejelölik egymást ahol az egyik eladó egy üzletben a másik vásárló és kb hetente látják egymást.


Egy idő után már olyan mintha ismernéd...


Én így voltam egy lánnyal egy fél év után megkérdeztem, hogy hívják, hol lakik... Aztán rá 1 évre összejöttünk.


Igen másfél év volt :)

2020. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan az a kérdés, hogy ismerősnek jelölhetsz-e olyan valakit, akit már láttál? :D 2020-ban? :D Olyanok jelölnek facebookon, akikről alig rémlik, hogy tudom kik... :D


33/F

2020. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Jelöld be
2020. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Tedd meg, az még nem jelent semmit sem.
2020. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
És ha visszajelöl, akkor meg már szaladsz is esküvőre ruhát nézni, mi?
2020. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!