Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem, ha csak ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem, ha csak ritkán elérhető és eleve alig ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel ritkán találkozom, eddig 2x láttam, hosszabb-rövidebb ideig. Minimálisan beszélgettünk, mert csak utólag tudatosult bennem, hogy érdeklődöm iránta. Megtaláltam facebookon, de nem tudom, hogy van-e értelme bejelölnöm, mert biztosan tudom, hogy alig használja a profilját, nincs is rajta túl sok minden. Személyesen viszont legkorábban 2 hét múlva van esélyem összefutni vele újra. Legyek inkább türelmes? Nem akarom magam lejáratni sem, hogy aztán esetleg kibeszéljen engem a többiekkel. (Lehet, hogy ő nem is emlékszik rám.)
2017. nov. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy szerintem várd meg a találkozót.
2017. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
És nőként azért írja, nehogy már másnak (neked) jó legyen, mikor neki nem...:D
2017. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok! Ezen akkorát röhögtem második:-D Igen, ezért írtam? Az gáááz..


Tudod mit, jelöld be? Ez csak a FB! :D

2017. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én facebook profilomon mi van? Egy profilfotó, semmi más. Pedig óránként felnézek.
2017. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ez te vagy. Akiről meg én írtam, egy közös ismerősünk mesélte, hogy nem használja sűrűn a facebookot.
2017. nov. 27. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nő vagyok,és szintén amondó vagyok,hogy várd meg,míg újra összefuttok!Minden rosszindulat nélkül,először alakíts ki vele egy barátibb viszonyt,utána jöhet a net.Először ismerd meg valamennyire,ez előbbre visz szerintem,mint a személytelen kommunikáció a neten.Ez csak az én meglátásom.
2017. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!