Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan pasival akinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 10:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2%

Nem

Ez ma már alap dolog,nem kell fuggonek lenni és mindig rajta lógni de haladni kell a korral,amihez ez is hozza tartozik.

Elvégre nem Lovas szekéren megyünk munkába pl 😀

2020. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Máshoz szoktam, ez van.
2020. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Páromnak nincs okostelefonja:D
2020. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Brutális. Mi van akkor ha nekem nincs? Van telefonom, csak nem okosteló.


Elképesztő ez a birkaszellem.


Mi hátrány ér hogy a pasidnak nincs telefonja amin tud internetezni bárhol?

2020. febr. 8. 10:52
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Neked azért ennél jóval nagyobb problémáid vannak, ami miatt nem kezdene veled senki. Pl az, hogy alkoholista vagy.
2020. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

Hátrány mert pl rendszeresen Messengert használunk azon írunk

Olcsóbb és gyorsabb ,ennyi SMS vagy hívás több mint 10 ezer lenne.


Menetrendet megnezni, időjárást megnezni ,sok helyen a tananyagot is fel rakják egy Facebook csoportba és annak szívás aki nemtudja min megnezni mikor épp jól jönne

2020. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
33%
Csakis olyannal kezdenék! Nem pötyögne folyamatosan rajta, amikor velem van, beszélgetnénk, jól éreznénk magunkat együtt. Szeretkezés után nem az lenne az első, hogy kinyúl az okostelóért, hogy megnézze, nem keresték-e.
2020. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

"Mi hátrány ér hogy a pasidnak nincs telefonja amin tud internetezni bárhol?"


Kommunikálni sem tud ezáltal normálisan. El kellene fogadni, hogy manapság az emberek sokkal hamarabb kommunikálnak egymással interneten keresztül írásban vagy videóhívásban, mint telefonon.


Nem leszel attól egyébként különc, hogy neked nincsen, hiába próbálod ezt érzékeltetni.


Nekem például kettő van és általában mind a kettő nálam van.

2020. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem különcködésből nincs. Nem érzem szükségsét. Nekem nem kell mindenhol online nak lennem, nincs rá szükségem. Aki nagyon el akar érni, felhív, ennyi. Vagy én őt.


Egyébként is elég drága egy okosteló meg egy normális előfizetés hozzá.

2020. febr. 8. 11:02
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Nekem van okostelefonom, őszintén szólva, már meg sem tudnék lenni nélküle. Ha valahova el kell mennem, meg tudom nézni a nyitva tartást, a térkép segítségével akkor is odatalálok, ha nem tudom, merre van, ha eszembe jut bármi, azonnal rá tudok keresni, stb.

A páromnak viszont nincs, és ennek ellenére nem érzem azt, hogy annyira akadályozott lenne a kommunikáció. Munka közben minek zargassuk egymást? Általában a munkahelyre dolgozni járunk, nem azért, hogy egész nap a másiknak írogassunk. Ha otthon van, akkor úgy is tud írni messengeren, ha meg nincs otthon, akkor éppen dolga van, csinál valamit vagy épp a barátaival szórakozik, azaz megint csak nem szükséges, hogy 2 percenként irkáljunk.

Ha meg valami annyira marha fontos és sürgős, akkor felhívjuk egymást és kész.

Nem értem, hogy ez mások szerint miért nem működőképes...

2020. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!