Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késő 29 évesen elkezdeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő 29 évesen elkezdeni az ismerkedést, ha semmilyen tapasztalatom nincsen?

Figyelt kérdés
Tudom jól magamról, hogy nem vagyok egy nagy durranás emberke, de úgy érzem elment mellettem az élet.

2020. febr. 9. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha sincs későn...
2020. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát el. Az elmult 15 èvet kómában töltötted?
2020. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig is szégyenérzetem volt, ha valki tetszett + próbáltam a nagy álmaimat megvalósítani, amiből persze semmi sem sikerült. Úgy érzem teljesen kiégtem, holott nem is éltem igazán.
2020. febr. 9. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Eddig nem jutott eszedbe?? :"D
2020. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap előttem lebeg, 12 éves korom óta szeretnék barátnőt, de eddig nem nagyon tettem érte. Igaz volt par ügyetlen próbálkozásom, de az első kudarcoknál feladtam, így visszatértem az elméleti síkra... Egyébként nagyon kiábrándító, hogy nevetsz más nyomorán.
2020. febr. 9. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő. Gyakorlatokkal le lehet győzni a félelmet, szorongást. Pszichológus tud ebben segíteni. Ha nem az első, akkor a második.
2020. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen ismertem meg a barátnőmet, bár én nem tétlenkedtem előtte, ezért és ennek ellenére nem hiszem hogy reménytelen lenne a helyzeted.
2020. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!