Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktam olvasni ilyen poénos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam olvasni ilyen poénos dolgokat hogy valaki úgy kezdi az ismerkedést hogy küld egyképet a p*cséről, az ilyen embereknek mi baja van?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi?

Elmondom neked férfiként, szerintem aki úgy kezd egy ismerkedést, hogy a p*cséről küld képet a másiknak, azt azt jelenti, hogy ezen kívül semmi más érdekes /értékes nincs abban az emberben amit fel tudna mutatni.

És ha ezek után a nők csak egy p*csként kezelik, meg vannak sértődve.

2019. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abberált magamutogató az ilyen. Plusz nyomatékosít a képpel hogy ő egy tróger, nem kell komolyan venni és csak szexkapcsolatot keres.
2019. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy részüknek pedig nagyfokú szexuális örömet okoz az a tudat, hogy legalább fényképen egy nő szemei elé került a farkuk.
2019. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Gonosz vagy nem gonosz dolog,de egyszer ismerkedtem egy pasival neten.2 napig full normális volt,az arcáról küldött fotókat,videóztunk is,majd a 3. nap este küldött az álló farkáról egy fotót azzal a szöveggel,hogy épp rám veri.

Még aznap kitettem a közösségi oldalra arccal meg névvel meg minden. Nagyon sok megosztást kapott,vissza is jutott hozzá,a családjához is,fenyegetőzni kezdett de én kinevettem :) Az ilyen aberrált gyökerek mindd megérdemelnék ezt!

2019. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4, nagy forma vagy, jól tetted!😘
2019. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak letiltom az ilyen gyökereket :D Volt egy, akivel közöltem, hogy ez amúgy milyen képet fest róla, és jóindulatúan figyelmeztettem a következményekre, aztán még ő volt megsértődve.
2019. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De hogy ezek a pasik mit éreznek, nem tudom.

Minden ismeretlennek elküldik a farok képüket, aztán csodálkoznak majd ha valaki felteszi őket napiszarra, arcképpel, profillal azt rábukkannak az ismerősök és a család, akkor meg megsértődnek, hogy a privát képe miért került ki.

Onnantól hogy valakinek elküldöd már nem privát. Ha az lenne, úgy is kezelnéd.

2019. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Badoo-n minden második küld farokfotót, hiába írod már az elején, hogy nem érdekel. És közlik, hogy bezzeg a többi nőnek ez mennyire bejön. Hát, egy nőismerősömtől se hallottam még, hogy idegen férfiak álló fszaban gyönyörködik magányos estéken, de persze, lehet hogy csak titkolják.
2019. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!