Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért ez a menő? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ez a menő? És egyáltalán nem tartják a nők visszataszítónak?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a híres chat oldalra, régen sose léptem fel ilyen oldalakra úgyhogy fogalmam se volt mik folynak arra. Azt hittem normális eszmecsere zajlik illetve ismerkedés, barátkozás művelt emberek módjára.

De nem...

Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy egy férfi felhasználó írja hogy mindjárt linkeli magát. Megnézem az adatlapon egy 30 éves fickó, aki farokfotót linkelget magáról. Természetesen a nők meg mintha tök természetes lenne, véleményezték hogy hű de meg hú ha.


Komolyan mondom, siralmas hogy itt tart a világ. Az is megfordult a fejemben hogy kinek linkeli magát? Talán férfiaknak? Normális fickó nem mutogatja a farkát nyilvános férfiaknak is.


Nincs közöm ehhez, viszont elgondolkodtató hogy hova fajulnak még az emberek.


Ennyire nem kellenek a privát életükben?

Sose tenném közszemlére az intim képeimet.


2020. febr. 9. 13:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem aki visszataszítónak tartja az ilyet, az rövid határidőn belül lelép ezekről az oldalakról. :D

Néha én is elkeveredtem egy-egy ilyen oldalra de jó ha fél órát tartózkodtam ott összvissz.. Pedig farokfotót még csak nem is láttam... Ha láttam volna, lehet 1 perc után lelépek. :D

2020. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ahogy elnéztem ott non stop vannak ugyanazok a tagok. Nem értem miért jó egy ilyen pöcegödör oldalon lógni 30 vagy több évesen?


Férfi létemre elszörnyedtem a színvonal láttán. Ettől már nincs is lejjebb, és nyilván függők is. Láttam egy amerikai dokufilmet pont a chatelésről hogy mennyire be tudja rántani az embert.

2020. febr. 9. 14:02
 3/23 Barnabas333 ***** válasza:
42%
2003-2007ben még nem ez volt a színvonal a magyar chat oldalakon sem. De a világ változik...
2020. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

2.

Azért ez így nem teljesen igaz.

2020. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#5, valahol igaza van a kettesnek. Neten nem érdemes ismerkedni. Olyat tapasztaltam, hogy teljesen kiadtam magam a csajnak, nevem, életem stb. Ő pedig a nevét is csak kamuzta. Meg kamu facebookot mutatott.


Normálisan közeledtem felé, mégis átvert.

2020. febr. 25. 19:20
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nincs igaza. Igen vannak idiótàk ( ahogy mindenhol a vilàgon), de ettől még àltalànosítani nem kell. Mi a hàzastàrsammal pl neten ismerkedtünk meg, egyikünk se semmire való. Gusztustalan àltalànosítàs...vagy ketteskének csak savanyú a szőlő.
2020. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező

Te is arra vagy a példa hogy nem csak olyan emberek próbálnak ismerkedni az interneten.

Kifogtál sok rosszat. De kifoghattál volna olyat is mint te aki nem hazudik és tényleg kapcsolatot keres.


(Ezen felül pedig az ilyen általánosítások miatt van még mindig szegregáció. De ez már más téma.)

2020. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7, ezentúl óvatosabb leszek és inkább face to face ismerkedem nőkkel. A net zsákbamacska volt nekem és csalódás.
2020. febr. 26. 10:33
 9/23 anonim ***** válasza:
No vagyok. Szerintem semmi gond nincs onmagaban ezzel. De nem mindegy, hogy milyen oldalon, alkalmazason. Csakis ott, ami errol szol.
2020. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Visszataszító.

Ráadást úgy küldözgetik, meg rakják ki, hogy senki sem kérte.

El vannak tévedve a csávók, hogy ezt kell a csajok arcába nyomni 2 mondat után. De még azután is felesleges!

2020. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!