Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok bolti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok bolti eladó, takarító, vagy éppen munkanélküli lánynak is menő, pénzes pasija van, fordítva viszont a nők menekülnek az ilyen szegényebb férfiak elől?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Amiért az állatoknál is megfigyelhető, hogy a nőstény a kölyköket szoptatja a hím meg vadászik.


Lefordítva: a nőstény azt várja a hímtől, hogy ha helyzet van (bármilyen) akkor tudjon gondoskodni róla.


A a fajok nagy részénél a hím állatok dominánsabbak mint a nőstények, ez az embernél is így van, vagyis ha a férfi takarító, akkor ennek az az üzenet, hogy egyáltalán nem domniáns.


Ez szerintem nem kimondottan számítás, hanem ösztön. Nyilván van aki számításból utazik a pénzre, az más kategória.


Illetve sok párt ismertem akiknél működött a fordított kapcsolat is, pl olyat ahol multinál felsővezető anyuka, alsós pedagógus apuka.

2019. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennél az embernél valami nagyon csúszik fejben. Csak megkell nézni a korábban feltett kérdéseit.
2019. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, MINDEN nőnek menő, pénzes "pasija" van. Még anyámnak, anyádnak is, a legutolsó cigánylánynak is.

A több millió átlagos jövedelmű férfi meg csak néz maga elé magányosan.


Ezek a kérdezők kimozdulnak valaha is a szobájukból?

2019. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Mert a FÉRFI, nem az izmaitól, meg az ecset hajótól lesz FÉRFI. A pénz az, ami eldönti, hogy ki/mi vagy.
2019. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor gondolom más univerzumban élek, mert felénk az a jellemző, hogy a pénztáros, takarító vagy munkanélküli nőknek pénztáros, takarító, munkanélküli, melós, gyári munkás pasija van. Más kérdés, hogy manapság egy utolsó kőműves is eladhatja magát az élet császárának, mert nyugdíjig be van táblázva és annyi pénzt kér ez a munkájáért, amennyit nem szégyell, de attól még ugyanolyan munkás marad, mint a boltos Gizike.
2019. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az hogy sok bolti eladó, takarító, vagy éppen munkanélküli lánynak is menő, pénzes pasija van"


Még mindig nem jelenti azt , hogy valaki pénzes mert normálisan van felöltözve. Hidd el sok olyan ember van akire te azt hiszed van pénze, de ő is egyszerű munkás, csak maximum add magára.

2019. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
1-es igen ösztön, csak akkor ne legyenek felhaborodva a nők sem, ha ha tőlük meg azt várják el ami az ő hagyományos szerepük, kiszolgalni az urukat (ja mert ha már domináns, vadászról beszélünk, a dom egyébként úrt jelent), őrizni a család bekejet, a ház tisztasagat, nyugalmat.
2019. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

A fenti kérdésre a választ nem tudom, de szerintem ennyire sarkítani úgysem lehet, azt viszont tudom, hogy Neked miért nincs SEMMiLYEN nőd, se pénztáros, se takarító, se menő felső vezető, se sikeres vállalkozó... azért, mert állandóan ilyen f"$zságokon agyalsz,és a világon minden és minden tehet róla hogy nincs nőt, kivéve saját magadat.


Szóval lehet, hogy mégis tudom a választ.. Azért van ezeknek a nőknek, és a hasonló kaliberű pasiknak is párja veled ellentétben, mert ahelyett hogy rágyúrnál az önbizalmadra, megtalálnád te miért vagy értékesés milyen pozitív tulajdonságaid vannak, a világ összes fájdalmát rátolod vadidegenekre és nem is merem elképzelni, mi történik azzal a szerencsétlennel, aki szóba áll veled mondatra. Aztán kiderül, hogy nem éppen vagy rendben magaddal és mikor otthagy, azt hiszed a pénz miatt volt, pedig a depresszív gondolataid és minden és mindenki hibáztatása miatt van.

2019. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, vazze, a takarítónők miután leteszik a felmosórongyot, beszállnak a PÉNZES pasijuk S osztályú Mercedesébe, és hazahajtanak a rózsadombi villájukba... Hát téged sem az eszedért szeretnek.
2019. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Azért,mert voltam pénztelen pasival,és az addigi jó életmódomból lessüllyedtem.Miatta mert fizettem a dolgait,plusz kajára sok ment el,őneki meg nulla életcélja volt a jobban fizető munkák nem érdekelték.Ugyhogy igen,figyelem a pénzt,hogy ne járjak úgy mint vele,és az ha valaki bolti eladó,nem jelent semmit,attól még lehet valaki.
2019. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!