Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az általában csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az általában csinos csajok, akiket a városban látok tök menő cuccokban és menő autókban (Mini, terepjáró, villanybömi), azok mind sugar babyk?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 14:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
67%
Elég esélyes. Gondolom nem a saját cégükből vagy az agysebészkedésből gazdagodtak meg 22 évesen.
2019. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy mind. Biztos vannak köztük sokan, de én kapásból kettő hasonló kaliberű budapesti lányt ismerek, aki saját maga keresi meg az errevalót, innentől kezdve nem lehet MIND sugar baby. (Milyen szép kifejezés a kitartott ribire :D )
2019. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem, szerintem a legtöbbet a szüleik pénzelik.
2019. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
A gazdag szülők is ott vannak,akik ezt az alapot állják kedvenc gyermeküknek.
2019. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%
Igen, általában sugar babyk, aranyásó feleségek, gazdag papa gyerekei, és van egy kis hányaduk, aki saját erőből keresi meg az erre valót...
2019. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
51%

Neveltetéstől függ.


Én ismerek gazdag csajt, elég jóban vagyok vele, és tudom, hogy ő nem a pénzre megy. A legjobb barátnője bár elfogadja a pénzt a férfiaktól, de az sem kifejezetten arra megy.


Alapvetően úgy vélem (ha elnyered a bizalmukat) könnyebben nyitottak a testi érintkezésre, mint pl az u.n. átlagos kinézetű "tisztességes lányok", akiknek általában magasabb elvárásai vannak.

2019. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%
Mivel másban nem tudnak kitűnni /feltűnni, így a drága ruhákban teszik ezt. Általában ez a fajta stílus valamit kompenzál. Persze előfordul, hogy vannak köztük okos intelligensek, de ritka. Az igényes, stílusos nő sem választ magának feltűnően "tök menő cuccokat".
2019. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
59%

Elég idióta vagy kérdező.

Inkább anyuka, apuka jol keres, vagy ok keresnek jol.

Ha egy srácot jó autóval látsz, ot is lerib@*cozod? Szánalmas vagy. Aki nincs lepukkanva az biztos prosti , ha fiatal.

2019. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
44%
#8 Annyi gazdag szülő nincs Magyarországon, mint ahány ilyen lány :D
2019. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%

Kettes vagyok

Csak kíváncsiság:

Közben eszembe jutott, van még egy ismerősöm, akit jelenleg a férje tart el, ő vesz neki mindent (autó, ruhák, kozmetikumok, stb), rá mondták már, hogy eltartott ribi... viszont amikor még összejöttek tizenévesen, akkor mindketten ugyanúgy gályáztak egyszerre két állásban, igazából azért nem dolgozik a nő pár éve már, mert teljesen tropára ment mindene az erőltetett munkától (40 körül van és csípőprotézisre vár, több küönböző műtéten van túl, körülbelül 10 különböző gyógyszert szed és az egyik kezéről hiányzik 3 ujj, egyik munkahelyén levágta a gép, szóval összességében eléggé megviselte a meló.. de nem rokkantnyugdíjas vagy ilyesmi, simán csak nincs állása.)

Ő minek számít? Az elmúlt 5 évben "sugar baby" életet él, nem dolgozik, csak a férje "pénzeli" az azóta fellendült vállalkozásából, viszont nem ezért és nem így jöttek össze, és a nő évekig többször annyit dolgozott, mint az átlag.

Őt eltartottnak számít, vagy nem?


Vagy ott vannak az olyan nők, mint pl Viszkok Fruzsi, elég jó színvonalon él, utazgat, vásárolgat, és ránézésre marhára ráér, sokak szerint naplopó akit mások pénzelnek. Az emberek másik része meg úgy gondolja, hogy a tartalomgyártás ugyanolyan munka, mint bármi más, szóval tett le eleget az asztalra, megdolgozott azért, amije van. Ő is, minek számít?


Az ilyenek miatt is gondolom, hogy nem lehet egyértelműen eldönteni, szóval nincs válasz a kérdésre...

2019. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!