Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szeretem a munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szeretem a munka társam aki nő, és én is az vagyok. Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudok elmenni magamon,másfél éve ismerem,de rögtön szinte megnyíltunk egymásnak,olyan dolgokat mondott el amit még senkinek,és így van ez fordítva is.. Volt párszor hogy egymás szemébe néztünk,és olyan nagyon furcsa érzést éltem át, olyan hogy az egész testembe éreztem.. Férjes asszony vagyok,és ő is... De volt hogy a szemébe néztem és éreztem amit érezni kell,és úgy éreztem akkor ott,ő is hasonlóan érzett.. Mit tehetnék?

2020. febr. 9. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek el erről a dologról, ki hogyan érez, lát dolgokat.
2020. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak benned él, őt meg félreérted.

Sok hülyeséget összeolvastok, és megzavarjátok a saját agyatokat. Természetellenes.

2020. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,talán igazad van,de ezzel még egy kicsit várnék. Mi teljesen mások vagyunk,nagyon érzelmes emberek..Ő lassan 40 de olyan viselkedésre mint egy 25 éves,és kinézetre is,a mosolya, de nekem nem igazán számít hogy néz ki,csupán a lelke,és a szemébe az a bizonyos valami :) én 25
2020. febr. 9. 22:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy rám tör egy érzés,hogy megcsókolnám,és simogatnám a haját, és csókolnám a nyakát, és közben fognám a kezét, vagy csak ölelném,viszonylag semmi szex,vagy ehhez hasonlók,csupán ez.. Férjemmel lassan 5 éve vagyunk együtt,egy kislány anyukája vagyok,neki pedig van 2 fia :)
2020. febr. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!