Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az sok nőnek ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az sok nőnek ha nem ég bennem a karriervágy és megfelel nekem egy gyorséttermi munka is, ráadásul szeretem is csinálni?

Figyelt kérdés

OK, pénzem nincs sok, és? Viszont nem szorulok másra, el tudom tartani magam, tehát mi is a probléma ezzel?


F/28


2019. jún. 13. 11:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem annyiban lenne baj, hogy nem latom hogy valami erdekelne igazan. Pl ha emellett gitaroznal es jatszanal egyuttesben, vagy slam poetryket irnal vagy mittudomen, szoval lenne a melo amibol fenntartod magad, de direkt olyan ami x-tol x-ig tart nem tovabb hogy utana a hobbidnak szenvedelyednek elj az ok. De ha csak tengsz lengsz meg semmi celod nincs az taszito.
2019. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Semmi, nekem szegény egyetemistaként is voltak barátnőim. Persze most, tök új Mercivel, jó fizetéssel és sok utazással könnyebb.
2019. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nőt keress, aki hasonlóan gondolkozik. Hidd ell, az embereknél a párosítással van mindig a gond.


Kit érdekel a sok nő? Miért érdekel téged a sok nő? Neked egy kell csak.


Sok embernek biztosan én sem jövök be. Viszont van egy kinek igen, családot is alapítottam vele, és működtetjük.


Neked az a bajod, hogy a sok nő közül nincs egy sem aki veled lenne. A jó hírem az, hogy nem találkoztál még az összes nővel, és biztosan lesz majd egy olyan, akinek tökéletes leszel!

2019. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Mert egy rakás szerencsétlenség vagy.
2019. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem akkor lesz értékes egy ember, ha 8 diplomája van és 12 végzettsége.

Ahol a munka a mérvadó egy párkapcsolatban az már régen rossz.

Magát az embert szereted, a személyiségét és nem a végzettségét.

Sokkal fontosabb, hogy amit csinálsz azt szeresd és ne húzzon le lelkileg! N

2019. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Attól miért ne érdekelhetnének dolgok hogy ilyen munkám van?

Engem inkább a kapitalista törtetés nem izgat.


Nem kívánom a pénzt hajtani, mert egy ördögi körnek látom az egészet.


Miért baj ha én "csak" szeretni akarok?

2019. jún. 13. 11:58
 7/29 anonim ***** válasza:
27%

# 1/4

Karrierista vagy, felesleges volt hozzá szólnod a témához egyértelműen nem neked szólt. További szép keresést az ügyvédek,mérnökök , vezető beosztásban dolgozó egyének között!

2019. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
Semmibaj nincs veled kérdező mivel nem mindenki nagyra vágyó és olyan célt akar hajtani amiben az egészsége a kockázata. Igen vannak nagyra törtető emberek, meglehet nézni hány évesen kapnak szív infarktust a tehertől és a lelki ismeretüktől ahogyan áttapostak több emberen a céljaik iránt.
2019. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy magadat el tudod tartani.

De ha a felséged terhes lesz, megszüli a gyereket, akkor el fogod tudni tartani mind hármótokat? Mert ugye a nőnek kiesik a munka egy darabig. Oké majd visszamegy, de addig?

2019. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

# 9/9

Nem mindenkinek lesz családja és nem is biztos hogy a nő akar e egyáltalán. Itt az oldalon szerintem nem családalapítási vágyakkal teli emberek van.

2019. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!