Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt amikor többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt amikor többször visszautasitottatok egy pasit, aki szeretöt keresett bennetek?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan adta fel? Mi lett a vége?
2020. febr. 11. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Na szerinted mi lett a vége? :) Lekopott, mint ahogy az várható
2020. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Több ilyen eset is volt fiatalabb koromban. A legelső eset 19 évesen történt, még nem voltam férjnél. Munkahelyen kerülgetett egy srác, válófélben van, blablabla... a szokásos hazugságok, szinte már zaklatott, munkahelyet váltottam.

A második eset, huszonévesen történt, ekkor már elváltam, egyedül neveltem a fiamat. A fiam csoportarsának apukája a játszótéren, ugyanaz a szöveg, megromlott kapcsolat, el fognak válni. Elmagyaráztam a fiamnak, mostantól egyedül fogsz a jatszótérre menni, mert nem akarok azzal a gennyládával találkozni, mivel a feleségét is ismertem (hol az egyik, hol a másik hozta el a gyereket az ovodából), onnantól kerültem őket.

Harmadik eset, ez is huszonévesen történt, gazdag, orvos volt, ismertem a feleségét, lányait. A lányai egyidősek voltak velem. Hivogatott telefonon, trükközött. Eleinte nem akartam durva lenni vele, mert évek óta ismertem őket, de mivel naponta hivogatott és pedzegette már, hogy ide vinne oda vinne és már nagyon idegesített, ezért megfenyegettem, ha még egyszer fel merészel hívni akkor én felhívom a feleségét, lányait és elmondom nekik, hogy kicsoda a férje, apjuk. Soha többet nem hívott.

Szerintem, ha egy nő nem akar szerető lenni, akkor tanuljon meg nemet mondani és ha kell rendre utasítani a pasit. Én első és egyetlen szeretek lenni és soha nem jöttek be a hazug, nős pasik dumái, valamiért undorodom ettől a szereptől, sőt a feleséggel is együttérzek, így nem is akarnék tönkre tenni egy kapcsolatot/házasságot.

2020. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!