Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges, hogy napi szinten többször is megnézem a kiszemeltem profilját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hagy nyugodni a kíváncsiság, vajon mivel töltheti a szabadidejét, mi lehet vele...sajnos nem látom napi szinten, érdekel mi történik vele, többször is nézem az adatlapját, annak ellenére is, hogy elég passzív felhasználó.


25N



2019. nov. 16. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor, ha ki van kapcsolva a monitor.
2019. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy az! :)
2019. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
53%
Miért nem írsz rá inkább? Vagy miért nem hívod fel? Nem lenne egyértelműbb, egyszerűbb? Így csak a saját álomvilágodban élsz és még saját magadat is totál félrevezeted. Töketlen vagy.
2019. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Gáz. Miért nem startolsz inkább rá személyesen?
2019. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Én is csináltam ilyet. :)
2019. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint nem gáz, az értelmi fogyi ember. Ez már megszállottság, mánia, kezeltesd magad kérdező. Ha a párom és nem vagyok vele, akkor is max 3 naponta pillantok rá.
2019. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: te mit szeretnél hallani
2019. nov. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kiszemelted, jó.

Ismered, ismer?

Én aktív vágyok az fb-n, de aki abból következtet az életemre, az nagyon mellé fog.


Egy év múlva mi lesz,?

2019. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sem normális, pedig esküszöm alapvetően normális embernek tartom magam...:D


Nyilván, ha teljesen le vagyok foglalva a dolgaimmal és "nincs időm unatkozni", akkor nem nézem az adatlapját.


Talán azért csinálom, mert eddig nem volt párkapcsolatom és félek közeledni, plátóinak érzem az embert, pedig szerintem nem elérhetetlen, csak én idealizálom és teszem elérhetetlenné az önbizalomhiányom, zárkózottságom miatt.

2019. nov. 17. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínű ezért csinálod, amit írtál.

Ha ismernéd, lehet, hogy látni sem akarnád...

2019. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!