Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni és szeretni magam?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam kibékülve magammal. Pedig kapok bókokat férfiaktól, de még se tudom elhinni hogy gyönyörű, csinos, szép vagyok. Mert ha annyira szép lennék akkor valaki tőlem is akarna komoly kapcsolatot. Régebben mikor iskolás voltam, akkor meg a fiúk csúnyának tartottak, nem is igazán érdeklődtek utánam. Igazán olyan 18 éves korom után kezdtek el irántam érdeklődni, de akkor se úgy, mint a többi lány után. Persze azt már ki se kell fejtenem, hogy utánam minden exem megtalálta az igazit, csak éppen én nem soha. Még megmutatni se tudom sem senkinek, sem az exeimnek, hogy valójában nem egy rongy vagyok, hanem hogy én is kellek valakinek. De sajnos nem tudom, mert én senkinek se kellek eléggé. Erre legyen önbizalmam, hogy senkinek se kellek, és hogy rám senki se büszke? Pedig nem vagyok kövér, sportolok, öltözködök.
2020. febr. 11. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem unod még ezt a hülyeséget egyfolytában kiírogatni?
2020. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kívül kell keresni a megoldást ("miért nem kellek senkinek?"), hanem belül. Mik a tényleges okai annak, ami miatt így érzed magad? Mik történtek veled, ami miatt alacsony az önértékelésed?


Nincs recept arra hogy a lelki és mentális gondokat hogy oldd meg, nem csak arról van szó hogy fertőtlenítjük a sebet és letapasszuk, a test pedig megoldja a többit. Sokszor fájdalmas úton kell végigmenni az önismerethez. Nyugodtan lehet, sőt ajánlatos szakember segítségével feltárni és dolgozni rajta, mert egyedül ez nem fog menni (ahogy láthattad eddig is). Nincs semmi szégyen ebben.


Zárójelben az exeidről, csak te gondolod azt hogy megtalálták az igazit. Kifelé bármit lehet mutatni és elhiheteted, hogy az esetek nagy részében az egész egy hatalmas kamu. De ha van ami igaz is, teljesenek lényegtelenek, nincs már közöd hozzájuk. Nem másoknak kell mutogatni hogy mit értél el, hanem magadnak kell célokat és határokat letenni, amikért megküzdesz és amik hajtanak. Senkit nem érdekel, hogy Bab Jóska kivel van most együtt vagy mit csinálnak, mert nem számít semmit. Ami fontos itt is, hogy valószínűleg azért nem működtek az eddigi kapcsolataid, ami miatt most is azt érzed hogy nem vagy elég jó - tehát erre fókuszálj és ezen próbálj dolgozni (segítséggel).

2020. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!