Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam jobban, szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam jobban, szeretni es elfogadni magan?

Figyelt kérdés
Eppen ezt erositem magamban. Eleg jol haladok, de tudtok tippeket mondani?
2012. jan. 20. 11:02
 1/9 Joco901019 ***** válasza:
87%
Azt kell magadban tudatosítanod, hogy senki sem jobb vagy rosszabb a másiknál, mert mindenkinek megvan a hátárnya és az előnye és senki sem tökéletes. Ha ezt tartod szem előtt akkor lesz önbizalmad is.
2012. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
először is kell egy társ,aki önbizalmat ad neked...ha valakinek párja van,az mindig erősíti az önbizalmat
2012. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondogatnod kell magadnak, hogy: "szeretem, és elfogadom magamat ahogy vagyok".
2012. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2# tudom az segit gimiben volt egy csaj aki segitett megszeretnem magam.

De azota direkt nem keresek baratnot amig nem vagyok egyedul is kiegyensulyozott.

2012. jan. 20. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi a bajod magaddal?
2012. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi kulonos.

Nem vagyok elegedett magammal stb

Osszehasonlitom magam masokkal

2012. jan. 20. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Pont ezt kérdezem, miért nem. Miben érzed magad kevesebbnek? Ha nem tudod megmondani, akkor nemis vagy kevesebb.
2012. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire engem is érint ez a dolog. Mi az, amit nem tudsz elfogadni magadon? Miben hasonlítod magad másokhoz?
2012. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Regen zavart hogy nem vagyok magas, de ez mar nem.

Inkabb az, hogy erzem milyen lehetnek es hogy nem tudok olyan lenni. onmagam lenni.

Ha kikoltoznek itthonrol megoldodna par nap alatt.

Tapasztalatbol mondom. De ezt a visszafogott enemet is el akarom fogadni

2012. jan. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!