Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátom és senki nem közeledett még felém és nagyon jól tudom, hogy vannak rendes fiúk, viszont ha valaki érdeklődne irántam és tényleg rendes srác lenne, akkor is azt feltételezném, hogy csak egy szerepbe bújt és csak szórakozni akar, majd mikor beleszeretek lelép, vagy nem is tudom fogadásból közeledne felém meg hasonlók. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy valakinek komoly szándékai legyenek velem vagy egyáltalán azt, hogy tetszenék valakinek.

Tudom jól, hogy abszurd, hogy ilyeneket feltételezek, de tényleg nem tudom miért van ez vagy mit tudnék tenni ellene.

Szerintem egy normális lány vagyok és egy rendes srácot szeretnék magam mellé, aki szeret, őszinte, hűséges, de ha talalnék is egy ilyet, akkor is a legrosszabra gondolnék és csak az járna a fejembe, hogy mennyi idő után fog lelépni.

20/l



2020. febr. 12. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem nagyon vagy magaddal megelégedve, ezért hiszed azt, hogy másnak sem lennél elég.


Önbizalomfejlesztés jót tenne.

2020. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne ekkora tragédiának felfogni, ha nem sikerül valakivel egy kapcsolat.

Abból tanulsz, abból nyersz tapasztalatot, hogy máskor jobban válassz!

2020. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de szerintem előbb magadat kéne rendbe tenned. Jelenleg - azt gondolom - csak hitegeted magad azzal, hogy vágysz egy kapcsolatra, de gátakat emelsz a siker elé. Sajnos nem sokan vannak, akiket soha nem ér csalódás, akit sosem bántott meg senki. De ettől is csak fejlődik, formálódik az ember. Tapasztalatokat szerez, amit később kamatoztatni tud. Például akkor, mikor találkozik valakivel, aki tényleg fontos. Egy kapcsolatnak az a lényege, hogy megbízol valakiben, és közel engeded magadhoz. Amúgy nem kell várni a sült galambot. te ugyanúgy észrevehetsz egy fiút, aki szimpatikus, akit megbízhatónak találnál, aztán ügyesen felhívhatod magadra a figyelmét...
2020. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz mit kéne tenned?
2020. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján nagyon intelligens lány lehetsz, nem tudom miért nem bízol önmagadban, ért valami csalódás, vagy sérelem korábban a fiúk részéről?
2020. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok - sok önbizalom, önbecsülés kéne neked!!! Szeresd magad!
2020. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinhtem is, előbb e problémát lenne célszerű megoldani, akár pszichológus segítségével. Előfordulhat sajnos, hogy átvernek, hogy valaki "másnak mutatja magát mint ami" de ez nem biztos hogy így is van és nem szabad csak erre koncentrálni.
2020. febr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy valakinek komoly szándékai legyenek velem vagy egyáltalán azt, hogy tetszenék valakinek."


Ezt kell helyretenned magadban. Az önképedet és az önértékelésedet kell építened. Ehhez kapcsolódj emberekkel, menj el pszichológushoz, abból is elegendő egy tanácsadó, vagy coach, nem kell terapeuta.

2020. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy az önbizalomhiányod. Nem bízol magadban. Csak a sikereket ismered el, nem bírod elviselni a csalatkozást, pedig az is kell ahhoz, hogy reálisan lássuk az életet.

Amíg olvastam a válaszokat, rájöttem arra, hogy már mindent, amit írni akartam, megírtak helyettem mások. Fogadd meg ezeket a tanácsokat!

Ffi.

2020. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere beszélgessünk :)
2020. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!