Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet védekezni írígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Effre kérdése:

Hogyan lehet védekezni írígy rosszindulatú emberek ellen?

Figyelt kérdés
Röviden tudom leírni : dolgozol vakulásig , megteszel mindent , sikereid lesznek , de az egészséged kezd rámenni , már alvás és evészavar ..de sikeres vagy és fáradt .. aztán jönnek az írígyek - a rosszindulatú megjegyzések - pedig mindened a családért adtad- most kiégve , egyedül , kimerülve migrénnel , emésztési zavarokkal, szájhúzós gúnyolódás célpontja - az írígyek de boldogan látják ezt ...- valaki hasonló cipőben ?

2019. nov. 29. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem úgy hangzik, mint a siker 😃
2019. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj de ha valaki így elcseszi az életét arra ki irigykedik? Semmi de semmi pozitívum nincs abban amit leírtál. Pár milláért odavan az egész életed meg egészséged. Ne haragudj de a siker nem ez. És igaza van azoknak akik hülyének tartanak ezért.
2019. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh, azt nem szabad mondanod hogy fáradt vagy. Max itt, mert úgysem ismer senki. Ha megfogadsz egy tanácsot, se alvászavart nem emlegetsz soha egyetlen egyszer sem, se túl sokszor kimerültséget. Ha bajod van, akkor mondd azt hogy dolgoztál/edzettél/maratont futottál/felmásztál a Himalájára, ezért vagy fáradt. Esetleg megmentettél valakit. Ilyenek az emberek, igen, a hozzád legközelebb állók is.
2019. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk Kérdező találd meg a munka-pihenés egyensúlyodat. A sikeres ember egyben kiegyensúlyozott is, addig csak egy erőlködés az egész. Semmi sem ér annyit, hogy rá menjen az egészséged.
2019. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt gondolom , lehet nem jól fogalmaztam meg a kérdésem .Nem gondolom,hogy elcsesztem volna az életem. Nem ez volt a kérdésem. Éppen ellenkezőleg kedves kommentelő. Sokat elértem szorgalommal- és ebből sokat adtam a családomnak- ez csípi viszont az orrát másoknak. Az ismerősök írígykedése pedig egy aknamező, ami leveszi az ember erejét,bántó sokszor sértő és szánalmas .Nem ezt vártam tőlük, így nyugdíj előtt. Nem hinném azt se,hogy aki alaposan dolgozik hülye.És aki egy felelősségteljes helyen dolgozik attól el is várják,hogy jól telesítsen, vagy bocsi ugrik a munkahely. A túlóra pedig mint a jónapot magától értendő. Próbálj meg nem-et mondani egy plussz feladatra.A szájhősök kommentjét itt mellőzném. A megbízható emberre számítanak.Nincs kifogás. A bibi itt van - Elvégzed,szuper. Siker szuper . Csak a sok kicsi túlóra évek során felgyülemlik és az egészséged látja a kárát. Itt már hiába hivatkozik az ember arra - de kifizették ! Igen , kifizették ,de jutalmul elfáradtál. Sokszor nagyon is elfáradtál. - De valakinek így is mindig rálépsz az írígy bocskorára." Ja ,hát könnyű ennek hiszen milyen jól keres !"- Sokuknak könnyebb kikezdeni valaki becsületét irígykedésből.Fáradt ? "Ja hát ugyan mibe ,hiszen jól él !" Miért is ? Mert talán 30-40 év kőkemény munka van a háta mögött lopás nélkül. De a rosszmájú írígy ott lesi és hátba fúrja: Mert elképzelni se tudja ,hogy a jobb létet munkával is lehet előteremteni. .- és a munka elfáradással jár a fizetés pedig nem lottónyeremény- ....Közben észre se veszed évek során,mennyi minden egészségügyi nyavalyát szedtél össze a kevés alvással, a gyors étkezéssel ,helytállással, háztartás gyerek stb ..egyszer csak elfáradsz. Most te szorulsz megértésre, meg kell pihenned. Nosza hajrá,az írígy meg ekkor kap erőre - jól bele kell rúgni abba aki eddig helytállt. Elfáradtál - eü problémáid vannak ? "Hülye elcseszted az életed" ..na köszönöm . Pedig csak annyit szerettem volna mondani- ha valaki ledolgozik egy életet és ezért elfárad - és netán még egy kicsi tartalékot is félretett -szerintetek korrekt a jó kedves aranyos írígyektől,akik alaposan megadják a"szájhúzós jutalmat" kárörvendve ?... Idősebb generáció talán jobban fogja érteni ..
2019. dec. 1. 08:59
 6/6 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett hozzáfűzném, szerencsémre kiegyensúlyozott természetű vagyok , semmi bajom ezzel , csak nem vettem észre a túlfáradást - nem vagyok szerintem ezzel egyedül. Akkor tűnt fel az írígykedés amikor elmeséltem, hogy érzem magam .Gyorsan egyedül marad az ember, ilyenkor sokszor előfordul ,hogy a segítség akire számítana az ember gyorsan eloson ...
2019. dec. 1. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!