Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnek ez ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnek ez ellen? Hogy oldjam meg teljesen ezt a problémát?

Figyelt kérdés

A barátommal évek óta együtt vagyunk és jól érezzük magunkat együtt de néha idegesítem az önbizalomhiányommal. Hasonlítom magam az utcán sétáló nőkhöz, azokhoz esetleg akik neki haverok, ismerősök, bár főleg egyikőjükhöz meg azokhoz is akikről facebookon látom a képeket.

Ő nem hasonlítja magát senkihez, azt mondta, hogy ő az, aki és ha én is így tennék, akkor nyugodtabb lennék.

Ma reggel még próbálta is felturbózni kicsit az önbizalmam, dícsérte a képeim, mondta melyik tetszik neki, meg hogy melyiken a legjobb a hajam. Mondja néha, hogy én is vagyok olyan szép, mint mások, volt, hogy azt mondta, hogy szebb is. Meg azt mondja, a szépség amúgy is szubjektív de a pasinak a saját barátnője a legszebb/legcukibb.

Nem tesz rám negatív megjegyzéseket soha.

Most már sajnos felidegesítettem az önbizalomhiányommal ma este mikor beszéltünk, véletlenül jött szóba valami. Először megint mondott valami pozitívat, aztán már szerintem úgy érezte nem tud mit tenni, annyit mondott, hogy nőjem ki ezt.


23 éves vagyok, nem tini.

Néha a nőies öltözködés feljebb vitte az önbizalmam (szoknya, magassarkú, szép kiegészítők, új frizura) de nincs minden nap időm ennyire odafigyelni magamra, jó lenne ha enélkül is lenne önbizalmam. A semmitől persze jobb.

Ami még segít kicsit, az az, ha vannak eredményeim tanulás területén, mert ez boldoggá tesz és a barátom is büszke rám olyankor de ez sem megy sajnos egyik napról a másikra.


Szóval mit tehetnek még?

Valahogy a gondolkodásomat kellene lehet megváltoztatni de nem tudom mit próbálhatnék még.


2019. nov. 17. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Téged választott, téged szeret, rád büszke!

A szépség tényleg relatív fogalom, az a legszebb, akivel élek.

2019. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!