Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten szebb lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten szebb lányok vannak mint vidéken?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor talán azért mert minél szebb egy nő annak nagyobb sikereket ér el, illetve annál jobban "támogatják" férfi emberek
2020. febr. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát erre nincsen statisztika, vidéken és pesten is vannak jó nők. Talán vidéken kevesebb a lakos ezért tűnik ugy h ott kevesebb a jó csaj
2020. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, és amikor "vidékről" Pestre költözik egy lány, automatikusan megszépül, míg fordított esetben automatikusan megcsúnyul.
2020. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én éltem már sok helyen, nem szebbek Pesten egyáltalán. Csak nagyobbak az elvárásaik. De ez azért van, mert iszonyú nagy a férfi választék a fővárosban, belföldi és külföldi férfiakból egyaránt.
2020. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De itt koncentrálódnak, mert ide jönnek karriert csinálni/jópasit fogni, és az itteniek feltűnőbbek (ruha, műköröm, "húúú lànyok").
2020. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
A magyar lányok nagyon szépek, szóval szerintem mindenhol sok szép lány van kis hazánkban. Csak az fáj, hogy engem levegőnek néznek. 29f
2020. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!