Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogom van megharagudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogom van megharagudni?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi szexkapcsolatot ajánl , és véletlen nekem küld egy smst amit más nönek szánt , hogy ” találkozunk az irodámban 10 perc múlva kivánlak ”

És én nem dolgozom ott

De nekem nem igért huséget .

Még tudok egy kapcsolatáról

Köztünk még nem is volt semmi

Magyarazkodott hogy nekem irta de en nem voltam a közelében sem .

Hogyan reagáljak ?



2020. febr. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs jogod. Nyilván több csajjal is kavar szex kapcsolat néven, neked ez vagy okés, vagy nem. Nem kötelező lefeküdni valakivel.
2020. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Te most tényleg nem tudod, hogy mit gondolsz és mástól várod, hogy mondja meg te mit gondolsz és érzel ezzel kapcsolatban?


Klisés lesz, de ezt tényleg neked eldönteni, nem dönthet más helyetted.

2020. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A szexkapcsolat ilyen, ha nem fixáljátok le, hogy csak egymással dugtok, akkor bizony szabad pálya másokkal is. Ez a pasi viszont nem úgy tűnik a leírás alapján, hogy csak egy nőbe dugja a farkát a jövőben melletted. Keress megbízhatóbbat, ha nem akarsz a 30. punci lenni a sorban. Kereshetsz normális társat is, ha ez nem felel meg.
2020. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én haragudnék, ha csak 10 perc múlva kívánna :(
2020. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs köztetek olyan megállapodás, hogy csak egymással szexeltek, akkor nincs.

Ha neked így is megfelel, akkor menj bele. Ha nem felel meg, akkor lépj vissza.

2020. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Hűség szexkapcsolatban, jó vicc :D
2020. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze, jogod az van, csak senkit nem érdekel. Ha nem akarsz vele dugni, akkor ne tedd, majd megteszi más.
2020. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!