Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom magára akarja tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom magára akarja tetováltatni a kedvenc játéka egyik szimbólumát. Van jogom beleszólni, hogyha szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés

Most akar bejelentkezni a szalonba. Első tetoválás lenne, mégpedig egy számítógépes játékából egy szimbólum.

Őszintén szólva nem vagyok elragadtatva tőle. Szerintem meg is bánná.Lehet most szereti, de kétlem,hogy akár 5 vagy 10 vagy több év múlva is játszana még vele.

Nem tudom,hogy mennyire kéne beleszólnom? Nem akarok okoskodni a dolgaiba, de ezt tényleg olyan hülyeségnek tartom.

Én már magát a tetoválást is kicsit ellenzem, de ebbe nem szólnék bele.csak maga a minta meg még nagyobb hülyeség.

Mondjam neki?Vagy tartsam meg a véleményem?

Elég nagy felületre gondolja, szóval nem lenne olyan egyszerű leszedetni,hogyha megbánja.

Amúgy együtt élünk pár éve már és hosszabb távon tervezünk egymással.Ha csak az aktuális pasi lenne, akkor nem érdekelne.


2016. júl. 17. 06:59
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
25N/25F
2016. júl. 17. 07:00
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vicces :)

max megbánja ennyi

2016. júl. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mit akar magára tetováltatni konkrétan?
2016. júl. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
van egy játék amivel játszik egy ideje és annak a logóját, szimbólumát. lényegtelen,hogy melyik játék szerintem.
2016. júl. 17. 07:20
 5/23 anonim ***** válasza:
Pokémon?
2016. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem. de a kérdésre pls
2016. júl. 17. 07:35
 7/23 anonim ***** válasza:
#4 Egyáltalán nem lényegtelen hogy melyik játék, mert ha pl egy Super Mario jel, vagy egy pac man, azok örök szimbólumok, melyek már rég beírták magukat a történelembe. Talán még a WoW is ilyen (sose játszottam vele egyébként :) esetleg a Need for speed, vagy a GTA, vagy a DOOM, de a többi az lényegében tényleg csak egymásnak másolatai.
2016. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdezek valami. Tegyük fel, hogy ki szeretnéd fúratni a füledet, ami szerintem hülyeség, mert rühellek mindenféle fülbevalót, meg ékszert (speciel tényleg így van). Jogom lenne beleszólni és/vagy kifuratnád-e ennek ellenére?
2016. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

a fülbevaló nem olyan feltűnő, de ha megbánom kiveszem a fülemből és kész. az is lehet,hogy beforr idővel. de ha nem,akkor is egy pici lyuk marad a helyén.

a tetoválás ellenben ott marad, nem tudsz vele mit csinálni.. max lézeres kezelés, de úgy tudom nem nyom nélkül tűnik el, főleg egy baszott nagy minta. szóval nem ugyanaz:)

2016. júl. 17. 07:45
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lenne jogod beleszólni. Az ő teste és ha ő ezt szeretné mindenképpen, csak te miattad ne mondjon le róla! Én 27 vagyok, nincs egyetlen tetoválásom se. Nem is szeretnék bár van ami tetszik. DE ha úgy alakulna hogy magamra varratnék valamit az egy olyan szimbólum lenne ami az életem egy részét meghatározta. Ami szóba jöhet az játék, anime, film, vagy valami olyan dolog aminek számomra különleges jelentősége van. Itt nem csak az számít hogy aktuálisan játszik-e vele. Emlékeztetheti egy olyan korszakára amire később is jó szívvel gondol vissza. (aminek pl te is része vagy)


Te játszottál az adott játékkal? Tudod mit jelent ez a párod számára? Miért akarja magára tetováltatni? Ha csak azért mert rajul néz ki, biztos hogy baromság. Egyéb esetben ez az ő dolga. Esetleg annyit kérhetsz tőle hogy ne egy teljes hátat beterítő tetkó legyen csak egy 3x3-as "emklék".

2016. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!