Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vonzalom kialakulhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalom kialakulhat a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Egy hete beszélgetek egy ferfivel, nagyon kedves es egy hullámhosszon vagyunk. Sajnos mint férfi annyira nem vonz. Meg csókolt a 2. Randin, de nem éreztem azt hogy csókolózni akarnék vele szenvedélyesen vagy akár szexuális vonzalmat sem éreztem iránta. Pedig nagyon kedvelem és szeretném ha működne mert mindenben ugyan olyan a nézetünk meg a szemléletünk...

Kialakulhat a vonzalom vagy ha eddig nem volt akkor utána sem lesz?


27N, 33F


2020. febr. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. Ha már egy csók sem vált ki benned semmit, akkor később se fog.
2020. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha érzelmi alapon szoktál vonzódni másokhoz (van ilyen), akkor 1 hét szerintem elég kevés.
2020. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Én azt mondanám hogy kialakulhat de ezzel sokan nem értenek egyet.

Velem is volt már olyan hogy először abszolút nem foglalkozatatott a pasi akinek úgy láttam hogy bejövök és idő kellett hozzá, aztán egy idő után mégis. És sokat gondoltam rá és idővel elkezdtem vonzódni.

Olyan is van akire kegyetlenül beindultam pedig személyesen csak mi 2en sosem beszéltünk ,csak egy helyen dolgozunk és tartott továbbképzeseket így többünknek.

Más emberek másféle reakciókat váltanak ki belőlünk, máshogy.

Én adnék még esélyt a dolognak..

2020. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Kialakulhat, igen. A romantikus filmek rossz képet sugallnak: azt igyekeznek elhitetni mindenkivel, hogy "már az első találkozáskor meg kell lennie a szikrának", "szerelem első látásra". Van akinek mondjuk két hónap kellett hogy kialakuljon, de egy életre együtt maradtak.
2020. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!