Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tartja tiszteletben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartja tiszteletben a kérdéseim a kapcsolat elején, később se fogja?

Figyelt kérdés

Bármilyen témában.. megkértem, hogy nekem ne töltsön alkoholos italt, és addig nyüstölt, amíg belementem. Megkértem, hogy induljunk el időben, induláskor még lefőzött egy kávét. Megkértem, hogy egyik nap ne feküdjünk le, csak beszélgessünk, és egyszerűen nem akadt le róla. stb, stb..


Tudom, hogy én vagyok a hülye, hogy mindenben pár óra után engedek, csak úgy tarthatatlan a dolog, hogy nem lép tovább egy nem után... de ez fog változni? Vagy csak sokkal erélyesebbnek kellene lennem? Nálam a nem, nem azt jelenti, hogy igen, csak még próbálkozz, hanem egyszerű nemet.



2020. febr. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

"Nálam a nem, nem azt jelenti, hogy igen, csak még próbálkozz, hanem egyszerű nemet."


Pont az ellenkezőjét bizonyítod.


"megkértem, hogy nekem ne töltsön alkoholos italt, és addig nyüstölt, amíg belementem"

2020. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Miert jo nked egy olyan kapcsolat, ahol a masik folyamatosan konfrontalodik veled? Tenyleg egy ilyen eletet kepzeltel el magadnak? O nyilvan nem fog valtozni, te lathatoan belementel a jatekba. Most a kerdes az, hogy kilepesz belole, vagy maradsz es tursz.


43F

2020. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 az élet egyéb területein is nehezen mondok nemet: munka, baráti szívességek stb. Viszont, ha nemet mondok, az tényleg nem. Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, ha órákon keresztül az a téma, hogy megpróbál meggyőzni, és nem halad semmerre a dolog. Nem tudom, hogyan vagy mit kellene csinálni ilyenkor. A 15. nem után egyszerűen engedek, de nem azért mert meggyőzött vagy akarnám, hanem, hogy legyünk túl rajta és foglalkozzunk valami mással. Még sosem volt dolgom ilyen akaratos emberrel.
2020. febr. 14. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs gyereked! 😃

A nem, az nem. Századazorra is. Viszont ha ennyire nem tartanák tiszteletben a kérésem, elgondolkodnék...

2020. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene ilyen pasi. Főleg a jövőre nézve nem.
2020. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és így megtanulta, hogy nálad nincs nem, nálad igen van, csak előtte erőltetni kell. Neki teljesen mindegy, hogy meggyőzött-e vagy sem, akarod-e csinálni, amire rávesz; a lényeg az, hogy az van, amit akar, csak kicsit nyüstölni kell, mert te ilyen vagy.


Nézd, én elég könnyen mondok nemet, ehhez hozzátartozik az is, hogy leszarom, ha senki nem szeret, legyenek azok kollégák, barátok, vagy pasik.


Nem iszom alkoholt, ha nekem mondja valaki, hogy de-de-de, akkor továbbra is NEM. Tisztán emlékszem, hogy 12 évesen is ilyen voltam, ha valaki nem értette meg, amit mondok, mindig mondtam, "melyik szót nem érted, nagyon szívesen elmagyarázom".


Ha valaki ilyen gyerekes, hogy nem érti a nemet, akkor te lehetsz gyerekesebb. Vagy őrült. Kiabálhatsz, kiöntheted az italt, vagy el is mehetsz.

2020. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!