Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokás tartani két kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás tartani két kapcsolat között valamennyi szünetet, vagy ennek nincs értelme, nem is kell a másikat tiszteletben tartani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 09:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ti hogy szoktátok csinálni?!:)kort is meg nemet is írhatsz.
2010. jan. 20. 09:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szokás kérdése. Ez inkább annak függvénye, hogy magadat mennyire tartod tiszteletben. Én mondjuk a másikat is mindenképp tiszteletben tartanám. Bár ha ezt magadban nem tudod eldönteni, akkor inkább ott van a baj.
2010. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én eltudom dönteni, a kérdésem hozzátok szól,nem hozzám.különben nem tettem volna fel.
2010. jan. 20. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Általában azért tartanak szünetet, mert még az előző kapcsolat hatása alatt állnak és várnak, hátha meggondolja magát a másik fél és újra lehet folytatni a kapcsolatot...


Ez egyén- ,és helyzetfüggő...

Elsősorban célszerű szünetet tartani, azért mert így nem alázzuk meg a másikat azzal, hogy lehet, hogy már előtte is ott volt az új partner(mármint amíg együtt voltak)...

Bár ez függ attól is milyen körülmények közepette szakítanak...

Persze azért nem árt tiszteletben tartani a másik ember érzéseit, viszont, ha új partnerrel lép elő valaki, az jelentheti a másik fél számára, hogy ne próbálkozzon, mert nincs értelme, még akkor is, ha sokan továbbra is nyomulnak az újrakezdésben bízva...

2010. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos normális esetben két kapcsolat között jó ha eltelik minimum 2-4 hónap, de legalább 1 hónap. Ugyanis szerintem fel kell dolgozni a másik kapcsolat lezárását és az ember még lelkileg nem áll készen újabb kapcsira. Nálam mindig volt szünet és így volt jó:)
2010. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én véleményem valószínűleg nem egyezik az itt lévő többségével, de azt hiszem erről szólt a kérdés.

Tehát van nagyon sok nő (köztük én is, és ismerek még jó néhány hozzám hasonlót, és ez nagyrészt a nőkre jellemző), aki csak úgy tud lezárni egy kapcsolatot, hogy vált. Itt nem a másik tiszteletben tartásáról, vagy nem tartásáról van szó, ugyanis még sosem csaltam meg senkit, viszont mikor szakítottam, már szinte 100%-ra tudtam, hogy ott a következő kapcsolat. Enélkül pedig nem tudtam volna szakítani. Ördögi kör :) Pedig néha lehet, hogy jó lenne egy kicsit "pihentetni" a dolgokat, de ez valahogy sosem jött eddig össze.

2010. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen tulajdonképpen ez is érdekelt,hogy szakítás előtt már képben van a másik ilető,és a kapcsolat lezárása a másik kapcsolat kezdete,érdekes,én ilyet nem tudnék csinálni,jó mondjuk a másik nemhez tartozok.
2010. jan. 20. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt az élet dönti el.Én, mikor beadtam a válókeresetet, eszemben sem volt újat keresni, főleg, mert kicsi még a gyerekem is. Mégis, majdnem 2 hónap után ismertem meg a Kedvesem, és nagyon boldog vagyok.Nem terveztem, mégis a legjobbkor jött.Szóval én nem más miatt szakítottam, de könnyebb elviselni a válási hercehurcát, ha már van melletted más, talán pont az Igazi:)
2010. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy egy éves kapcsolatomban megjelent egy másik srác, és... (nyugodtan lehet ribancozni, nem érdekel) 3 napig csaltam az akkorit. Szakítottam vele, mert éreztem, hogy jobb lesz az új. Igazam lett. :)
2010. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha mondjuk már a szakítás előtt elhidegültek az előző párjuktól?
2010. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!