Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a mai "világban",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai "világban", mint a lányok mint a fiúk, miért nem tudják tiszteletben tartani azt, hogy egy adott személynek (akár tetszik neki akár nem) van párja?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy másznak rá tolják a hülyeségüket,próbálják felszedni, hogy ez elképesztő. Értem én, hogy jobban kell mert van valakije és versengeni kell érte és izgalmas, de mégis miért jó ez?

Kérlek normális válaszok jöjjenek mert egyáltalán nem tudom ezt megérteni lehet kissé kesze-kusza ezért bocsi.



2018. aug. 28. 21:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
35%
Mert mindenki tugyja hogy a tini szerelmek csak par hetig, max par honapig, nagyon maximum felevig tartanak. Tehat valaki mire visszajon nyariszunettrol addigra mar par nelkul jon vissza :)
2018. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Két éve vagyunk együtt de köszönöm az értékes megnyilvanulast nem mindenki olyan szellemileg elmaradott mint ön/te.
2018. aug. 28. 22:41
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Nézd, amikor mindenhol azt látják, hogy egy átlag kapcsolat pár hónapig tart, akkor honnan tudják, hogy a tiéd nem ilyen?
2018. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert szerelem, vagy esetleg csak erős vonzódás
2018. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert miért kell egyből a legrosszabbat feltételezni a másikról második válaszoló? :D
2018. aug. 28. 23:47
 6/19 A kérdező kommentje:
Én megértem,hogy vonzódik a barátomhoz,de hihetetlen hogy nem tudja magában tartani. :D miért kell mindenkinek az aki már foglalt? ennyire elcsesződött a társadalom?
2018. aug. 28. 23:50
 7/19 anonim válasza:
Kisse fennhangu vagy. Azert mert mas maganyos,lehetnel tisztelettel arra is..jajj hova beszelek,ti ...tok a tiszteletre. Mindenhol kamu/latszatkapcsolatok,az ember nem tud elteben se holtaban megnyugodni az ilyenektol. Azoktol se akik ferjes felesegkent beledugjak mas maganeletebe a fejuket.
2018. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
En gyerekkent megeltem ezt a sok alszent hamissagot es nagyon elegem van mar belole,az mas ha van olyan kapcsolat,ami megeri,de ezzel se kell dicsekedni masoknak,mert konnyen borulhat a bili
2018. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7-es igen fennhangu vagyok mert elegem van már abból,hogy mindenki azt hiszi megtehet akármit. :D értem én hogy sok a magányos szingli ember,de ha neki rossz legyen másnak is igaz? mi ez a felfogás?:D
2018. aug. 29. 00:17
 10/19 A kérdező kommentje:
És nem hiszem hogy két év után ezt kamu látszat kapcsolat lenne,de kinek mi:))
2018. aug. 29. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!